Obrona przy stałych fragmentach po 15.2

 Kessler1 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.04.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2014, 11:52    Pytanie
Siemanko piszę bo moje nerwy są już na skraju wyczerpania. Otóż z pojawieniem się nowego dużego patcha mój zespół notorycznie traci bramki z rzutów rożnych, wolnych, autów, ZE WSZYSTKIEGO. Jakieś 70% straconych bramek u mnie po wyjściu 15.2.0 to są stałe fragmenty gry. Bardzo często przy grze na styku w końcówkach połowy gdy jest remis albo jednobramkowe prowadzenie z mojej strony. No już kompletnie nie wiem jak mam temu zaradzić, trening defensywnych SFG nic nie daje.

 karo Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2014 17:11    #1
Zawodnicy dobrze grający głową - 1 x krycie strefowe, 2 x krycie wysokiego
średnio grający głową - 2 x krycie
słabo grający głową - 2 x krycie niskiego, 1 x pilnuj długiego słupka, 1 x skraj pola karnego, 1 x domyślnie

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2014 21:28    #2
ja tam dałem aż 5 zawodników do krycia strefowego i bramki z rożnych tracę bardzo rzadko. Jedyne co mnie denerwuje po łatkach, że praktycznie nie jest możliwe utrzymanie jednobramkowego prowadzenia ( raz nawet 3 bramkowego!!!) lub "korzystnego" remisu, bo przeciwnik w ostatnich minutach gra jakby miał samych zawodników klasy światowej w składzie, a ja podwórkową zbieraninę ( nasza Ekstraklasa). Jeszcze bramkarze - niby reakcje poprawione, ale krótki słupek chronicznie odsłaniają i to bardzo

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.