Problem z wspolczynnikami ligowymi i klubowymi!

 WojtekKowalczyk Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2014, 10:52    #1
Nie wiem czy zauwazyliscie czy tylko ja, moi znajomi tego nie zauwazyli,,, mianowicie w rzeczywistosci wpsolczynniki klubowe i ligowe sa liczone z ostatnich 5 lat...one wyznaczja ile klubow gra w lm badz le z danego kraju...jesli chodzi o kluby to wyznaczaja rozstawienie w koszykach lm badz le...
w fm 15 wpsolczynniki te liczone sa z ostatnich 6 lat nie jest to jakis wielki błąd ale dla mnie osobiscie rażacy i umniejszajacy realność rozgrywek...mam nadzieje ze sprostuja to w kolejnej łatce badz edycji fm pozdrawiam

 KZ Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2014 12:36    #2
na 99% się mylisz. Nie wiem jak dokładnie jest w tym FM, ale z tego co kojarze to tak jak w 14 tzn. w tabelce masz punkty z 6 lat, ale one sa tylko po to, zeby mogło Ci liczyć już współczynnik na przyszły rok, do obecnego wlicza sie 5 poprzednich sezonów, bez tego który grasz obecnie

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2014 17:23    #3
[quote="KZ"]na 99% się mylisz. Nie wiem jak dokładnie jest w tym FM, ale z tego co kojarze to tak jak w 14 tzn. w tabelce masz punkty z 6 lat, ale one sa tylko po to, zeby mogło Ci liczyć już współczynnik na przyszły rok, do obecnego wlicza sie 5 poprzednich sezonów, bez tego który grasz obecnie[/quote]
Tak właśnie. 6 współczynnik jest dla wygody, liczone są poprawnie.

 WojtekKowalczyk Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2014 15:59    #4
no to jest zle bo w rzeczywistosci liczony jest wspolczynnik z 4 zeszlych sezonow i 5 to jest ten aktualnie trwajacy

 lksz15 Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2007
Skąd: Ożarów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2014 16:15    #5
[quote="WojtekKowalczyk"]no to jest zle bo w rzeczywistosci liczony jest wspolczynnik z 4 zeszlych sezonow i 5 to jest ten aktualnie trwajacy[/quote]

Nie masz racji ;) Ranking ogłoszony z czerwca 2014 roku dotyczy 5 ostatnich sezonów, a wszystkie rankingi co znajdziesz w sieci uwzględniające sezon 2014/2015 to nieoficjalne rankingi które biorą dane z 4 ostatnich sezonów oraz sezonu 2014/2015 który jeszcze się nie zakończył.

http://pl.wi(...)nik_UEFA

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.