Polska liga i urlopy w czasie okresu zimowego

 Diablo5555 Partyzant

Postów: 201
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2014, 22:53    Pytanie
Witam, mam pytanie, da się jakoś zrobić w edytorze, żeby samemu można było wybierać kiedy mają wrócić do klubu, tak jak to było np. w FM 14 w czasie letnim. Mogłeś wybrać czy 5 czy 4 tygodnie i powrót.
Pytam, bo wkurza mnie trochę to, że w 1 lidze mają aż tyle wolnego i nie mam na to wpływu.

Jeżeli da się coś takiego zrobić, mógłby mnie ktoś naprowadzić jak to zrobić? Bawiłem się tylko zmianami trenerów i piłkarzy w edytorze.

Mam nadzieję, że dobry dział i tytuł, jeżeli nie proszę o poprawę go.
Z góry dzięki za odpowiedź.

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2014 08:17    #1
A jakie mają daty urlopów w twojej grze? To się jakoś nakłada na sparingi?

 Diablo5555 Partyzant

Postów: 201
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2014 06:31    #2
Nie, nie, nie nakładają się, po prostu głupio jak widzę, że w 1 polskiej lidze np. mają urlopy od listopada do stycznia bodajże połowy(nie jestem pewny).
Z tego co się orientuję np. Cracovia jak grała w 1 lidze miała Trening Noworczny, który ZAWSZE jest 1 stycznia, więc wiem, trener powiedział, że nie trzeba się stawiać na nim, ale praktycznie wszyscy byli. Chodzi mi ogólnie o to, że troszke za długie te przerwy moim zdaniem dla piłkarzy w 1 lidze. Powinno być tak, że trener ustala kiedy mają wrócić, czy to będzie 1-2-3-4 tygodnie przerwy etc.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.