Finanse w klubach w FM pytanie do Gietza

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2014 18:25    #11
[quote="x men"]To dobrze że to wszystko ma jakieś odzwierciedlenie w rzeczywistości i że jest monitotowoane co do każdego szczegółu i uaktualniane a co do Wernze to nawet moze i kasy nie przelewa, ale sprowadził zawodników, co prawda w większości słabych (może wiosna sprowadzą jakąś gwiazdeczkę), ale może inni przyjdą właściciele, którzy będą nadal działać tak jak on na pasku menadżerów, ale sprowadzą lepszych zawodników bo oni chyba nie docenili Ekstraklasy bo można tak jak np kiedyś fo West Hamu Teveza sprowadzić a nie dawać pieniędzy na klub tylko lepszej klasy zawodników taki moedel też jest popularny wśród właścicieli - menadżerów. Chodziło o lekkie wzrosty bo myślę że to nic takiego wiem ze Cię nie namówię, ale dobre to, ze tam można tak szczegółowo wszystko określić i pododawać, i myślę ze inne kraję są zbyt podrasowane niż Polska ale to tylko moje zdanie. Ten przepis o UE spowoduje może lepszej jakości zawodników spoza UE i mniejszą ilość.
Na Koronę podobno jacyś niemcy się napalają.. Ruch ma dużych sposnsorów a jeszcze wieksze długi, sam jestem ciekaw jak to sie potocze w rzeczywstości i w następnych FMach.[/quote]

Z moich informacji bycie sponsorem ruchu a dawanie kasy to dwie różne sprawy :)
Dziś czytałem że ów klubik jest zadłużony na kilkadziesiąt milionów PLN, tylko ze o tym media milczą. O 7mln długu GieKSy wiedzą prawie wszyscy a trzymają się te długi przez to że przez pewien okres rządził u nas Król...

Może nie finanse ale jestem ciekaw jaka będzie baza treningowa w FM dla klubu ManCity po ich ostatniej odsłonie 'obozu treningowego'

 Diablo5555 Partyzant

Postów: 201
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2014 19:28    #12
[quote="myfunnygame"][quote="x men"]To dobrze że to wszystko ma jakieś odzwierciedlenie w rzeczywistości i że jest monitotowoane co do każdego szczegółu i uaktualniane a co do Wernze to nawet moze i kasy nie przelewa, ale sprowadził zawodników, co prawda w większości słabych (może wiosna sprowadzą jakąś gwiazdeczkę), ale może inni przyjdą właściciele, którzy będą nadal działać tak jak on na pasku menadżerów, ale sprowadzą lepszych zawodników bo oni chyba nie docenili Ekstraklasy bo można tak jak np kiedyś fo West Hamu Teveza sprowadzić a nie dawać pieniędzy na klub tylko lepszej klasy zawodników taki moedel też jest popularny wśród właścicieli - menadżerów. Chodziło o lekkie wzrosty bo myślę że to nic takiego wiem ze Cię nie namówię, ale dobre to, ze tam można tak szczegółowo wszystko określić i pododawać, i myślę ze inne kraję są zbyt podrasowane niż Polska ale to tylko moje zdanie. Ten przepis o UE spowoduje może lepszej jakości zawodników spoza UE i mniejszą ilość.
Na Koronę podobno jacyś niemcy się napalają.. Ruch ma dużych sposnsorów a jeszcze wieksze długi, sam jestem ciekaw jak to sie potocze w rzeczywstości i w następnych FMach.[/quote]

Z moich informacji bycie sponsorem ruchu a dawanie kasy to dwie różne sprawy :)
Dziś czytałem że ów klubik jest zadłużony na kilkadziesiąt milionów PLN, tylko ze o tym media milczą. O 7mln długu GieKSy wiedzą prawie wszyscy a trzymają się te długi przez to że przez pewien okres rządził u nas Król...

Może nie finanse ale jestem ciekaw jaka będzie baza treningowa w FM dla klubu ManCity po ich ostatniej odsłonie 'obozu treningowego'[/quote]

Jak to jaka nazwa: "Obywatel$ki obóz/obiekt treningowy". :D A tak na poważnie... No też jestem ciekawy... Wzorowe/idealne/nieziemskie?:P

 x men Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2014
Skąd: Lwówek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2015 14:52    #13
Pewnie nic nie zmienią jeśli o to chodzi, ale może dla ich to zmienią. Podobno w 1 lidze też będzie więcej pieniędzy z TV a co do Ekstraklasy to jeszcze kilka tygodni i bedą wyniki przetargu. W tym okienku transferowym polskie kluby jakoś rozsądniej kupują tak mi się wydaje

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2015 18:07    #14
Ja mam inne pytanie do Gietza, które pozwolę sobie tu zadać, jako że nie chcę zakładać nowego tematu. Drogi towarzyszu Gietz, jako Polish Head Reasercher zapewne posiadać jakieś słowne opisy poszczególnych atrybutów oraz sposoby ich walidacji(lub coś w tym stylu), co byście tam wiedzieli, jak oceniać oglądanych zawodników; czy mógłbyś je gdzieś podlinkować? Myślę, że takie informacje dały by do myślenia nie tylko początkującym graczom, ale i tym już zaprawionym w boju. Od jakiegoś czasu SI już nie wydaje żadnych "instrukcji" do FMa, a czasem warto byłoby spojrzeć. Co Ty na to?
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 x men Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2014
Skąd: Lwówek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.07.2015 23:24    #15
Ciekawe swoją drogą jak będzie wyglądał podział 150 mln zł za sezon w ekstraklasie a co za tym idzie w FM 2016. Oprócz większej kasy dla Ekstraklasy wzrosły też znacząco pieniądze za występy w LE i Lidze Mistrzów. Oby w rzeczywistości kluby ta grały bo można ładie zarobić a i w FM będzie łatwiej

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.