Skuteczność

 panbudyn Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.11.2014
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2014, 22:08    Pytanie
Macie jakąś recepte na to cholerstwo? Gram Juventusem i w ciągu meczu oddaje po 30-40 strzałów na bramke (najniższy wynik to było 23), a goli jak na lekarstwo, zazwyczaj nie pada żaden, lub jeden, tylko dwa razy wygrałem powyżej dwóch bramek. Podczas treningu kładę duży nacisk na trening ofensywny i panowania nad piłką, mam zatrudnionego wydawałoby się świetnego trenera od strzałów (4,5 gwiazdki na 5), kombinuje z taktyką, stylem podań, mentalnością, zmianami tempa gry, ale to nic nie daje. Przed chwilą zremisowałem bezbramkowo z ostatnim w tabeli Empoli, przy 36 strzałach, w tym 2 poprzeczki. Nie wytrzymałem, wczytałem zapis, wziąłem 1 dniowy urlop na dzień meczu i zespół beze mnie na ławce wygrał 4-1. oO. Co robić ?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2014 03:27    #1
Daj asystentowi prowadzić spotkania :P
A tak serio to poczekaj do nowego patcha bo ewidentnie coś jest nie tak.

Jak nie w lolu ktoś używa chetów to teraz w FM sytuacje takie jak twoja czy z ligą polską. Aż chce sie wyjść z domu :)

 karo Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2014 10:25    #2
Trener od strzałów nie zwiększy skuteczności, a jedynie jak każdy z trenerów zwiększy atrybuty odpowiedzialne za ten element gry,
Wypracowujesz sobie 100 % sytuację? Liczba strzałów nie świadczy o świetnej grze Twoich zawodników, wręcz przeciwnie im wyższy poziom strzałów, a niski poziom SYTUACJI świadczy o tym, że zawodnicy nie potrafią wypracować sobie owej Sytuacji pod bramkowej, tylko uderzają z daleka, bądź niecelnie będąc pod pressingiem przeciwnika.

 panbudyn Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.11.2014
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2014 11:38    #3
W każdym meczu jest po kilka setek, nie raz z 5 metrów bądź mniej walą prosto w bramkarza bądź obok bramki, sam Llorente oddaje po 10-15 strzałów na mecz. Sadzanie go na ławce nic nie daje, bo zmiennicy są jeszcze gorsi, Fernando ma te 6 goli we wszystkich rozgrywkach a jestem w połowie sezonu, jednak tych goli powinien mieć 5x tyle, gdyby był bardziej skuteczny.

 kroczek14 Partyzant

Postów: 31
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.02.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2014 16:30    #4
Mam ten sam problem. Gram Realem, mam sytuacje sam na sam i bramkarz broni nawet najsłabszej drużyny. Rozumiem można się pomylić i kilka razy nie strzelić ale to już cały sezon, kupiłem lewego i wciąż to samo. Niezależnie od tego kto albo strzał w bramkarza albo obok bramki.

 kurtzouma Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2014 00:38    #5
U napastnika liczy się wykończenie i opanowanie, bez tego ani rusz. Ja problemu nie zaobserwowałem, w Barcelonie kopacze strzelają po minimum 100 bramek na sezon.

 ronaldinho88 Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.06.2009
Skąd: Wlkp
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2014 14:00    #6
Skuteczność napastników dobra jest tylko u przeciwnika:) ogólnie można mocno zagłębiając się w taktykę jakoś zacząć zdobywać bramki,ale skuteczność nadal jest żenująca

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.