Profil nowego managera.

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2014, 11:20    Pytanie
Witajcie,
pytanie może prozaiczne, ale nigdzie mi się nie przewinęła odpowiedź.
Czy jak stworzę sobie managera z doświadczeniem automatycznym, z najgorszą licencją (powiedzmy do gry w niskich ligach angielskich) to wraz z upływem czasu nabędzie on doświadczenia i podniesie swoje umiejętności? Czy od razu robić byłego kadrowicza, z licencją Pro?
Pozdrawiam.

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2014 12:05    #1
możesz sobie robić licencję, ja np tak robię, ale klub z 5 ligi włoskiej, jak na razie pozwolił mi tylko na kontynentalną C ;)

Użytkownik uznał post za pomocny

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2014 12:54    #2
A ja mam pytanie czy jak się da oba doświadczenia na najniższym poziomie to czy po stażu trenerskim wzrośnie tylko trenerska część czy doświadczenie boiskowe też?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.