Fatalna defensywa i hokejowe wyniki

 Ibracadabra7 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.01.2014
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2014, 01:41    Pytanie
Witam, witam, widziałem już podobny post, ale muszę poruszyć ten temat raz jeszcze, bo naprawdę nie wiem o co chodzi i liczę na bardzo szybką pomoc.
Moim problemem jest aż dziwnie fatalna gra defensywna moich drużyn, powiem w skrócie, zacząłem grać Hull City, kupiłem min. Clyne'a z Southampton itd, starałem się grać ostrożnie, a mecze z większymi zespołami kończyłem wynikami np 6-2, 7-1 itd, z gorszymi po 3-4 do 0.
Przeniosłem się do Marsylii, tam już w debiucie przegrałem 0-6 z Lyonem, następnie 4-5 z Montpellier, wie ktoś może dlaczego tak się dzieje? Nawet jeśli wygrywam, to wyniki są po prostu hokejowe, a w FM'a 14 grałem ze sporymi sukcesami. :/
P.S. być może chodzi o to że mam bardzo małą wartość "Treningu Defensywnego" jako menadżer, ale z drugiej strony zatrudniłem odpowiednich trenerów od defensywy...
Liczę na szybką pomoc!

 Ibracadabra7 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.01.2014
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2014 02:27    #1
Dodam tylko że właściwie co mecz tracę gola w 2 lub 3 minucie spotkania, a zawodników mam zawsze skoncentrowanych i zmotywowanych...

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2014 08:27    #2
silnik gry jest nie dopracowany jeszcze przez co wyniki są z kosmosu ;)

 karo Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2014 10:16    #3
Tak jak mówi myfunnygame, gra jest niedopracowana, wyrzuć ją przez okno.

A tak serio skoro, przeciwnik nie traci bramek tylko on, to znaczy, że tych bramek można nie tracić, wystarczy zagrać dla próby takim samym ustawieniem co przeciwnik i zobaczyć czy obraz gry się zmieni.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.11.2014 o godz. 10:17

 sloppy_jack Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.11.2010
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2014 19:43    #4
[quote="Ibracadabra7"]Witam, witam, widziałem już podobny post, ale muszę poruszyć ten temat raz jeszcze, bo naprawdę nie wiem o co chodzi i liczę na bardzo szybką pomoc.
Moim problemem jest aż dziwnie fatalna gra defensywna moich drużyn, powiem w skrócie, zacząłem grać Hull City, kupiłem min. Clyne'a z Southampton itd, starałem się grać ostrożnie, a mecze z większymi zespołami kończyłem wynikami np 6-2, 7-1 itd, z gorszymi po 3-4 do 0.
Przeniosłem się do Marsylii, tam już w debiucie przegrałem 0-6 z Lyonem, następnie 4-5 z Montpellier, wie ktoś może dlaczego tak się dzieje? Nawet jeśli wygrywam, to wyniki są po prostu hokejowe, a w FM'a 14 grałem ze sporymi sukcesami. :/
P.S. być może chodzi o to że mam bardzo małą wartość "Treningu Defensywnego" jako menadżer, ale z drugiej strony zatrudniłem odpowiednich trenerów od defensywy...
Liczę na szybką pomoc![/quote]

Ja mam 8-7..11-3 hehe grając dobrą drużyną.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.