Problem z doborem treningu.

 skupa89 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.12.2009
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2014, 13:02    #1
Siema.
Jak ustawiacie treningi w FM 2015?
Moi zawodnicy trenowali kondycyjnie przez okres przygotowawczy. Później na zmianę co tydzień trenują wszystkie człony treningu który mam na liście, bez kondycyjnego, trening taktyczny jest dwa dni przed każdym meczem. Jako trening który jest ciągle ustawiony mam trening elastyczny który ma wysoką intensywność reszta treningów jest zmieniana w intensywności od mojego widzimisie. Trening indywidualny dla każdego zawodnika to jego pozycja na boisku, intensywność średnia bądź lekka . Moje pytanie brzmi dlaczego bardzo wolno podnoszą się im atrybuty? Mam bardzo dobrze rozbudowane obiekty treningowe. Ktoś, coś wie na ten temat? A może podpowiecie jakiego schematu używać podczas trenowania zawodników żeby jak najwięcej z nich wycisnąć.
Będę wdzięczny ;)

 bobstone_7 Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2014 13:43    #2
A jak masz z trenerami ? Po ile gwiazdek masz na każdą gałąź treningu ?

 Awanturnik Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.09.2009
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2014 14:26    #3
Gdzieś na cmrev jest artykuł na temat rozwoju graczy. Reasumując kwestia rozwoju uzależniona jest od atrybutów:
-najważniejszy Profesjonalizm wzrost 4-5% są one nie widoczne, ale można dostrzec jak wejdziesz w profil zawodnika i w informacje i tam możesz mieć napisane. ( Profesjonalny, Ambitny, Mało ambity, bardzo zdeterminowany, mało profesjonalny. Niby akceptowalny jest jeszcze zrównoważony, ale wtedy są atrybuty losowe i wtedy lepiej mieć fm scout, ale co to za frajda korzysta z programu.)
- później Ambicja 2-3%
- Determinacja 1-1,5%

Najlepiej jak zawodnik ma wysoki Prof i Amb wtedy rozwój gdzieś wychodził w skali roku około 8%
Dochodzi do tego kwestia bazy treningowej oraz trenerów( również na cmrev jest artykuł o tym) , w skrócie najlepiej jest mieć po jednym trenerze do każdego aspektu treningu ( w sumie 8 trenerów)

Pozdroo:D

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2014 15:22    #4
Awanturnik, moim zdaniem jak chce sie dać większe obciążenia treningowe to lepiej miec 2 trenerów na jedną pozycję ;) ale to moje zdanie

 skupa89 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.12.2009
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2014 12:00    #5
Mam od 3,5 do 4 gwiazdek, po sezonie mam zamiar znaleźć lepszych trenerów, bardziej wydajniejszych. Wezmę pod uwagę wasze podpowiedzi. A z tymi ukrytymi atrybutami profesjonalizmu to też nie jest tak do końca. Pamiętam jak w FM 2014 ściągnąłem za friko do swojego PSV Frana Meridę nie pamiętam dokładnie jaki miał ten atrybut "ukryty" ale nie był jednym z wyższych a rozwijał się zaskakująco szybko.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.