Błędy w I lidze polskiej

 kaboo Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2014
Skąd: Berlin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2014, 13:14    #1
Witam

Postanowiłem rozpocząć swoją wirtualną karierę w I ligowym Widzewie. Wszystko ładnie pięknie w okresie letnim aż tu nagle zaczyna się sezon i wygrywam z GKSem Katowice 7:0. Myślę sobie, ale przygotowałem ich do sezonu, ale ten wynik to nie wyjątek. Po ok 20 kolejkach wygrałem jeszcze dwa razy po 8:0 i to pod rząd! (W lidze w ogóle pada mnóstwo wysokich wyników: 10:0 czy 6:5 - strasznie to razi w oczy i psuje przyjemność z gry). Spostrzegłem również, że drużyny przeciwne często kończą mecz w 6-7 zawodników! Dwóch graczy schodzi z boiska już w 1 i 2 minucie meczu! Co jest grane? To naprawdę żadna frajda.

Dlaczego takie rzeczy nie są sprawdzane przed wydaniem gry?

PS. Rozumie, że w realnym świecie też padają wysokie wyniki (ktoś już wspominał, że Real, że Bayern, ale no właśnie to Real, Bayern czy inne dosyć potężne kluby), a nie Dolcan Ząbki 0:10 Chrobry Głogów! OCB?

Co robić żeby to zmienić? Jedyną szansą jest czekanie na aktualizacje?

 Awanturnik Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.09.2009
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2014 13:36    #2
Z tego co obiło mi się o uszy to takie wyniki są tylko w pierwszym sezonie, jeżeli chodzi o aktualizację to na pewno polska scena fmka cos wykmini:D Ja osobiście nie miałem jeszcze takiego wyniku a jestem aktualnie po 24 kolejce, choć kilka razy inne drużyny miały takie wyniki. Ja raz miałem 3:3 i to doprowadziłem do remisu, bo przegrywałem 3:1 :D

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.