Polskie niższe ligi do FM-a 2015

 przemek3078 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.06.2012
Skąd: Turek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014, 08:39    Pytanie
Siemka chcę zrobić dodatek polskich niższych lig do Football Managera 15 ale nie wiem jakim programem to się robi.

Pomożecie mi !!!

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.11.2014, 17:51

 nigoL Partyzant

Postów: 56
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.10.2009
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.02.2015 21:53    #20
Ale dla pocieszenia powiem, że taką baze danych wbrew pozorom nie robi się ciężko. Po pewnym czasie człowiek wpada w automatyzm i jedną lige może robić nawet w 40 minut wliczając w to tworzenie miast (bazamiejscowosci.pl to chyba najlepsze źródło dotyczące miast oraz ich współrzędnych geograficznych, niestety bez liczby mieszkańców), stadionów, barw klubowych (w większości przypadków jest to magiczne "brak danych";).
Jeśli chodzi o baze piłkarzy, jest ona dostępna na łączynaspiłka.pl (o czym pewnie już wiecie i własnie robie z siebie debila). Ja niestety nie jestem w stanie pomóc więcej. Najbliższy wolny czas będe miał dopiero w czerwcu i jeśli nic się w tej kwestii nie zmieni, mogę się za to zabrać.
Morał: Nie zostawiaj roweru przy otwartej wannie bo ci ukradną telefon, kisiel będzie za kwaśny a jutro niedziela.

 fred Młody aktywista

Postów: 244
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2015 23:23    #21
WITAM, CZY KTOŚ MA MOŻE JAKIEŚ INFORMACJE DOTYCZĄCE 4 LIGI POLSKIEJ DO FM 15? MOŻE JAKIEŚ LINKI?
CZY MOŻE NIE MA NA CO CZEKAĆ... BO TAKIEGO DODATKU NIE BĘDZIE. Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ.

 mooster Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.02.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2015 11:50    #22
Cześć Wszystkim, gdzie mogę znaleźć i skąd ściągnąć dadatek z niższymi ligami z Polski? Na stronie cmrev jak wchodzę w link z ligami, to nie mogę ściągnąć dodatkowych lig. Dzięki za pomoc

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.