Football Manager 2015 - wrażenia

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2015 12:34    #1691
taktyki są bardzo ważne. Przegrywa się 4:0 by po restarcie wygrać 7:3. To realizm wysokich lotów jaki prezentuje syfogra.

 misiek993 Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2015 12:55    #1692
Wchodzi tu tylko po to by krytykować. Ty jesteś normalny, za przeproszeniem? Skoro gra Ci nie odpowiada to po cholerę wchodzisz na forum, w grę też nie graj, co za problem? Inni wchodzą tu po to, żeby wymienić opinie czy jak w tym wypadku dowiedzieć się czegoś od innych graczów a sam tylko śmiecisz. Może lepiej idź na boisko i sam pograj w piłkę skoro chcesz pełnego realizmu a nie śmiecisz swoimi śmiesznymi postami na tym forum.

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2015 12:56    #1693
no taaaak, szkoda że każdy mecz po restarcie nie jest dokładnie taki sam..... przestań restartować grę jak przegrywasz lub jest coś dziwnego w Twoim mniemaniu

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.05.2015 o godz. 12:59

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2015 13:54    #1694
[quote="misiek993"]Wchodzi tu tylko po to by krytykować. Ty jesteś normalny, za przeproszeniem? Skoro gra Ci nie odpowiada to po cholerę wchodzisz na forum, w grę też nie graj, co za problem? Inni wchodzą tu po to, żeby wymienić opinie czy jak w tym wypadku dowiedzieć się czegoś od innych graczów a sam tylko śmiecisz. Może lepiej idź na boisko i sam pograj w piłkę skoro chcesz pełnego realizmu a nie śmiecisz swoimi śmiesznymi postami na tym forum.[/quote]

Ja nikomu nie bronię być pożytecznym idiotą.

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.06.2015 20:09    #1695
Frustracja <krzyczy>
Czy ktoś wie, jak się tłumaczy w FM-ie PPM "refrains from taking long shots" i "penalty box player" i co więcej - zna przykłady piłkarzy, którzy to mają w swoich PPM?

 Sir Mih Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.09.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.06.2015 00:53    #1696
Cały czas, czytając opinie o fm15 dziwiłem się, o co chodzi ludziom, którzy marudzą na silnik gry, że jeden strzał = jedna bramka, że coś nie działa tak, coś działa aż za dobrze.. ja tego nie widziałem, sama gra jako gra mi sie podoba, działa dobrze

ALE

KONTUZJE! wtf? grałem w różne inne fmy, zawsze ustawiam podobne treningi, podobne obciążenia, podobne rotacje w presezonie ale w fmie nie wiem czy to moja wina, czy wina gry ale piłkarze lecą do gabinetów lekarzy jak po sznurku.

moje pierwsze trzy kariery - valencia, burnley i real madrid (na testy taktyki, obeznanie sie z gra i zobaczenie czy przy topowych graczach ten problem rowniez wystepuje)
valencia - presezon = 8 długich kontuzji podstawowych graczy. Pierwsze 4 mecze grałem młodzikami w pierwszej 11stce na niektórych pozycjach (napastnik, ŚO, skrzydłowy) albo boczni obrońcy robili za skrzydłowych.
burnley - kontuzje kluczowych zawodników, a kiedy zdrowieli nagle wpadali w kolejna kontuzje, mimo ze nie wystawialem ich w meczach, a obciazenie na treningu do odzyskania kondycji dostawali niskie
real - dzien przed meczem o superpuchar europy, na siłowni wylatuje mi: ronaldo (naderwanie mięśni w łydce), casillas (skręt szyi), illarramendi (złamana dłoń) i ramos (mięśnie grzbietu) dafaq?

to jest problem tego FM'a czy mój problem bo nie ogarniam czegoś?

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.06.2015 01:05    #1697
Twój.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.06.2015 03:20    #1698
Twój. Chociaż, wbrew niektórym opiniom że się nie da, to mój bramkarz doznał kontuzji w trakcie meczu. :D

A co do PPM, to już ogarnąłem ;)

 Sir Mih Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.09.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.06.2015 10:23    #1699
tylko że w masie innych karier w 12,13,14 takim samym stylem przygotowan do sezonu nigdy takiego problemu nie miałem.
zreszta, wątpie, żebym mocno odbiegał przygotowaniami od innych. nie obciążam ich za mocno (a nawet jeśli, to od tego jest presezon), każdy stopniowo wbija 99% ogrania meczowego, dobra ilość sparingów, stopniowe zwiększanie obciązenia treningu

ale może to zbieg okoliczności, bo w kolejnym sezonie burnley już problemu nie miałem i w innej randomowej drużynie w presezonie też

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.