Taktyki FM15

 Adler89 Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2014, 00:45    #1
Temat ogolny sprawdzonych taktyk z FM15. Jakimi gracie? Co sie sprawdza najlpiej?
Ja powiem szczerze, ze gram swansea i taktyka, ktora mialem w FM14 calkowicie sie nie sprawdza. Nie wiem do konca dlaczego, ale dostaje nawet od najslabszego Burnley. Wiec licze na Wasze wypowiedzi :) Jak mozecie to chwalcie sie takze zdjeciami

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2014 10:14    #2
no ja grałem w trzeciej lidze beligijskiej i moja taktyka też się w ogóle nie sprawdzała, choć zrobiłem kilka modyfikacji i już widziałem progres, ale po 4 msc mnie wywalili :D

 ndz Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2014 13:25    #3
Warto stosować nowe funkcje taktycze. Rooneya przesunąłem na środek jako swobodny rozgrywający strzelił sporo bramek i często asystował, bocznych obrońców uystawiłem jako odwróconych cofniętych skrzydłowych i też dość często asystują. Schodzący napastnik strzela bramkę za bramką, Di Maria miał udział w zeszłym sezonie w ponad 20 bramkach, w nowym testowo wrzucam młodzików i też się spisują dobrze, Raumdetuer nie strzelał u mnie zbyt często, ale asystował, na 33 mecze Mata 9 bramek i 15 asyst.

Oczywiście sporo przy tym tego, że to wielkie nazwiska, ale przy pierwszych kilku taktykach też mi nie szło zupełnie i dostawałem w tyłek nawet od ogórków, przy 4-5-1 jakoś to poszło. Skrzydła jak zwykle bardzo ważne, chociaż próbowałem grać wąskim 4-2-3-1 i też nie wyglądało to źle. Będę próbował grać środkiem, ale to już może w niższych ligach.

Polecam się pobawić :)

 Adler89 Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2014 14:58    #4
No ja wlasnie probowalem wiele taktyk i niestety wrocilem do taktyki z fm14 ktora sie u mnie sprawdzala, czyli 433. Pisze niestety, poniewaz chcialem poprobowac nowych albo cos zmieniac, ale najwidoczniej jestem stworzony tylko do tej jednej taktyki :D

 tomeq21 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.01.2006
Skąd: Kedzierzyn-Kozle
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2014 19:44    #5
Witam
Mam problem z pobieraniem taktyk z akademii taktycznej, taktyka nie chce się pobierać a w zamian za to otwiera się strona z dziwnymi znaczkami.

Proszę o pomoc.

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2014 14:07    #6
w mozilli tak sie robi pobierz przez inna przegladarke

 xkemalx Partyzant

Postów: 155
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.09.2008
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2014 14:46    #7
Ja spróbowałem taktyki Toxic 4-3-3 ze strony fm scout. Grałem co prawda dobrymi zespołami ( Dortmund, Atletico) ale jestem w pełni zadowolony z rezultatów. Więc jak by ktoś szedł na łatwiznę to polecam :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.