Strona

FM 2015 - wrażenia z bety

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2014 22:29    #721
Jak dla mnie scouting to najlepsza rzecz jaką zrobili.

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2014 22:30    #722
[quote="myfunnygame"]Może ląduje to w innych kosztach?
Gietz, wiesz coś na ten temat? :)[/quote]

Ląduje w kosztach scoutingu, to osobna pozycja w "Finansach" (ekran "Wydatki";).

 rayistlin Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.11.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 01:02    #723
Cześć. Na wstępie zaznaczę, że jestem nowo zarejestrowanym użytkownikiem, lecz stronę znam i śledzę od dawna a do rejestracji skłonił mnie fakt powrotu do serii Football Manager. Ostatnią częścią, w którą grałem był FM 2009 zatem jak sami widzicie jak długa była to przerwa.
OK. Co do samej gry to postanowiłem nie inwestować w betę i poczekać dopiero na demo gry. Dziś po pobraniu i zainstalowaniu w końcu uruchomiłem nowego FM'a. I to jest teraz ten moment, kiedy chciałbym się z Wami podzielić moimi wrażeniami. Po pierwsze troszkę zaskoczył mnie start nowej gry (FM albo FM Classic), gdzie nie było wybierania jak dawniej lig. Jak zacząć inna ligą w FM Classic niż te trzy? Jak dodać więcej lig do trybu FM Classic? Znalazłem tylko możliwość dodania lig do normalnego trybu przez sklep Steam'a. Trochę to dla mnie dziwne... Jednak po rozpoczęciu samej gry urzekło mnie nowe menu, które uważam za bardzo intuicyjne i przejrzystsze od starego, tj z FM 2009. Co mnie rozczarowało to uproszczenie treningów oraz brak rozmów z piłkarzami przed, w trakcie i po meczu. Dodatkowo nie trafiłem na żadne konferencje prasowe przed meczem lub po nim. Spodobał mi się za to kreator taktyk, który wg mnie jest świetnie zrobiony, gorzej tylko że nie do końca moim zdaniem działa sam silnik symulacji meczu (mam np. ustawione krótkie rzuty rożne i w meczu na 10 tylko 1 był krótko rozegrany). Bardzo podoba mi się jak zrobiono transferowanie graczy oraz przedłużanie kontraktów, co bardzo mnie dawniej irytowało. Ogólne odczucia są pozytywne, zwłaszcza po tak długiej przerwie. W sumie zastanawia mnie tylko fakt tych lig, tzn: czy da się je dodawać w trakcie gry i czy będą grywalne?
Pozdrawiam :)

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 02:58    #724
Nie było żadnego patcha w dniu premiery, tylko aktywacja gry...
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.