Złośliwość rzeczy martwych

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.10.2014, 21:24    #1
Czy zdarzyło wam się kiedyś to co mi? A mianowicie, że gra lub silnik meczowy się na was uwziął? Zacznę do poczatku.
Gram sobie 7 sezon Stoke i nagle w połowie sezonu nic nie idzie, myśle sobie moja wina gdzieś przedobrzyłem, przetrenowałem więc spokojnie czekam na wyjscie z dołka, ale też nic. Więc zacząłem kombinować z taktyką ustwaieniem itp. Ale to nic nie dało, skutek był podobny 25strzałów na 12 celnych ale nic nie wpada do bramki. Wkurzyłem się więc załadowałem grę od nowa i rozpocząłem Crystal Palace w sumie nic nie zmieniałem ale efekty podobne jak w Stoke, nic nie idzie zero skuteczności zaś rywalowi wpada prawie wszystko a mówię tu rywalach słabszych od Crystal lub podobnych. Zrezygnowałem z Crystal po połowie sezonu totalna porażka. Odpaliłem Oberlige V niemiecką dosłownie to samo co wcześniej, Identyczna sytuacja z 4 ligą polską. Mocnos ię wkurzyłem i odpaliłem Real, w życiu Real nie przegrał 7 z 9 spotkań szybko poleciałem. Zrobiłem dream team z Barcelony - przegrałem 3-0 z Magnatem Juchnowiec :) Niby śmieszne ale **** mnie strzela, bo nie wiem co się dzieje. Gra sie na mnie uwzięła, nic mi nie idzie, dosłownie. Nie ma znaczenia liga, klub, taktyka, piłkarze ciągle sytuacja ta sama mnóstwo akcji, zerto skuteczności a przeciwnik robi mi masakrę z kontry. Próbowałem wiele rzeczy, nie ograniczałem się do jednej taktyki ale efekt ten sam. Od tygodnia gra robi ze mną co chce

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2014 15:39    #2
Odpuść sobie ;)
za 2 tygodnie wszystko się odmieni.

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2014 16:32    #3
[quote="myfunnygame"]Odpuść sobie ;)
za 2 tygodnie wszystko się odmieni.[/quote]
Spoko, zmieniłem grę.
Od tygodnia gram w Hockey Manager 2015 :P

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.