Problem z flagami (Nowy kraj)

 Bacior Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2014, 19:29    Pytanie
Witam

Ostatnio stworzyłem nowy kraj, ligi oraz puchary (na podstawie Gibraltaru), część z flag udało mi się pozmieniać jednak nadal mam problem z poniższymi przypadkami :

http://oi57.tinypic.com/2lnde0y.jpg

Gdzie mógłbym podmienić poniższe flagi? Proszę o pomoc.

 Bacior Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2014 15:52    #1
Bardzo prosiłbym o pomoc, gdyż to ważna dla mnie sprawa ;)

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2014 16:55    #2
Nigdy się w coś takiego nie bawiłem, ale mimo wszystko spróbuję pomóc ;)
- Przepisz numer ID swojego kraju
- W folderze z flagami (link) umieść nową flagę - prócz wersji dużej (180x110), do oddzielnego folderu musisz jeszcze dodać jej miniaturkę (18x11)
- W pliku config (link) dodaj linijkę:
<record to="graphics/pictures/nation/ID KRAJU/flag" from="europe/SKRÓT"/>

a w folderze z miniaturkami:
<record to="graphics/pictures/nation/ID KRAJU/icon" from="europe/SKRÓT"/>

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.10.2014 o godz. 16:56

Użytkownik uznał post za pomocny

www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 Bacior Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.10.2014 17:25    #3
Bardzo dziękuje za pomoc - pomogło :)

Jeszcze jedna sprawa, czy ktoś z was wie gdzie moge zmienić liczbę ludności kraju? Bo w edytorze nie mogłem tego wyszukać.

link : http://oi62.tinypic.com/2cfxkw5.jpg

 deathgrip Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2014 17:55    #4
[quote="Bacior"]Bardzo dziękuje za pomoc - pomogło :)

Jeszcze jedna sprawa, czy ktoś z was wie gdzie moge zmienić liczbę ludności kraju? Bo w edytorze nie mogłem tego wyszukać.

link : http://oi62.tinypic.com/2cfxkw5.jpg[/quote]

Liczbę ludności można modyfikować chyba tylko w miastach (ewentualnie coś przeoczyłem w informacjach krajowych, ale skoro stworzyłeś nowy kraj i nie zauważyłeś żadnej takiej opcji to pewnie jej nie ma), więc dodaj kilka miast do swojego kraju, a będziesz mieć większą liczbę mieszkańców.

 koliba92 Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Skąd: WWA/LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.05.2015 21:31    #5
[quote="deathgrip"]Liczbę ludności można modyfikować chyba tylko w miastach (ewentualnie coś przeoczyłem w informacjach krajowych, ale skoro stworzyłeś nowy kraj i nie zauważyłeś żadnej takiej opcji to pewnie jej nie ma), więc dodaj kilka miast do swojego kraju, a będziesz mieć większą liczbę mieszkańców.[/quote]

niestety tak to nie działa - też zrobiłem śląsk, znalazły się tam wszystkie miasta z górnego i dolnego śląska z ogólną populacją (podrasowaną przeze mnie) ok 16 mln, ale populacja kraju została mi po liechtensteinie 39 tyś. Więc nie ma żadnych szans na zmianę tego aspektu, chyba, że coś przeoczyłem, albo nie wiem i jeśli ktoś ma taką wiedzę, to byłbym również wdzięczny za poprawienie mnie i zdradzenie tego szczegółu :D

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.