Obcokrajowiec

 dziobson Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.11.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2014, 16:49    #1
Witam.
Gram w FM 2013 i obecnie prowadzę Monaco, jestem w trakcie 12 albo 13 sezonu, już straciłem rachubę. Jak wiadomo do składu ligowego można zgłosić najwięcej 4 obcokrajowców. Ci, dopiero po 10 sezonach mieli dostać obywatelstwo i przestać być obcokrajowcem. Miałem w składzie Jamesa Rodrigueza i Lucasa Ocamposa, którzy po rozegraniu 10 sezonów w moim zespole przestaną mieć ikonki "Cdz" i zwolnią miejsce innym graczom zza granicy. A tym czasem minął określony czas, który był podany w informacjach danego zawodnika kiedy dostanie obywatelstwo, i niestety nic się nie zmieniło. W informacjach widnieje zapis "nie zauważa różnicy" i zawodnicy ci nadal są obcokrajowcami. Czy ktoś spotkał się kiedyś z czymś takim? Tyle czekałem żeby w końcu zmienił się status z obcokrajowca, a tym czasem taki ch...

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2014 19:15    #2
normalna sytuacja, najczesciej to sie zdarza, gdy dany zawodnik ma juz obywatelstwo jakiegos innego kraju z ue.

 dziobson Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.11.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2014 20:16    #3
Sporo godzin przegrałem w FM13 i pierwszy raz się z czymś takim spotkałem.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.