centrumfm.pl czyli czy cmrev ma konkurencję?

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.09.2014, 09:54    #1
Witajcie!Nie wiem czy w dobrym dziale to napisałem,ale mam do was pytanie.
Co myślicie o http://www.centrumfm.org/?
Starałem się tam o stanowisko(sami poszukiwali)dawałem kreatywne pomysły-niestety wszystko na NIE!
Robią jakieś bezsensowne projekty np. coś takiego:http://www.centrumfm.org/artykul-807,Zew_Albionu.html
Wolą gdybać,niż zająć się działem talentów który jak mówią "jest ich monolitem".A co tam znajdujemy?
Sami zobaczcie:http://www.centrumfm.org/talenty-17,Football_Manager_2014.html
Ledwie 17 talentów(sam dodałem wszystkie do poczekalni,ale nie chce im się tym zająć).
Do tego złe screnny.Oto przykład:http://www.centrumfm.org/talenty-17,3925,Sebasti%E1n_Driussi.html :D
Nie liczą się ze zdaniem innych,są zapatrzeni w siebie,dno i metr mułu...
Ale co myślicie o tym portalu?Czy jest jakąkolwiek konkurencją dla CMREV?
Pozdrawiam :)

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.09.2014, 09:55

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.09.2014 10:11    #2
Kiedyś myśleli, że są jakąś konkurencją, ale szybko życie zweryfikowało te mrzonki.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 arvanis Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2010
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.09.2014 10:13    #3
Twój post wygląda na reklamę tamtego serwisu. Niby besztasz, a jednak trzaskasz linki, licząc, że ktoś wejdzie i a nuż "zostanie".

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.09.2014 11:57    #4
@arvanis
Nie,właśnie chce przestrzec przed tą stroną,linki mogę pokasować :D

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.09.2014 14:41    #5
czy ja wiem. Egzystowałem tam kilka miesięcy jako opisywacz talentów - wszystkie moje 10 przyjęli. Odpuściłem, bom się studiów bał (ta, jakbym się na nich na serio uczył :D ). Do redakcji nic nie mam, ale tamtą stronę to ciągną 3-5 osób w porywach. A poza tym - leży i kwiczy. Tutaj jest niestety podobnie - jak mahdi albo lucas (Paris FC) nic nie napiszą, to generalnie bieda. Kariera Celtą przestała być tutaj opisywana, więc także smutek nieziemski. Talenty dawien dawno leżą odłogiem, a przecież zawodników w bazie całe tony.

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.09.2014 16:43    #6
Nie wiem,może ja zacznę coś pisać?
No ale też nie mam czasu...

 Wueseu Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.09.2014 16:49    #7
[quote="buczek93"]Tutaj jest niestety podobnie - jak mahdi albo lucas (Paris FC) nic nie napiszą, to generalnie bieda. Kariera Celtą przestała być tutaj opisywana, więc także smutek nieziemski. [/quote]

Ja bardzo chętnie coś napiszę, tylko po dłuższej przerwie sie przesiadłem z 13stki na 14stkę i nie wiem kim pograć, grzebie po ligach ale jakoś nic nie mogę znaleść na dluższą metę.

Co do tematu to powiem krótko, wątpie aby jakiś inny polski serwis stanowił poważną konkurencję dla cmrev bo tutaj jest to prowadzone od dawna i wbrew pozorom ma sie dobrze :)

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.09.2014 18:11    #8
Cmrev tu jest wszytko co potrzebne fm -maniakom to po co szukać innych stron .Pamiętam co obiecywali przy reaktywacji strony gruszki na wierzbę ale jak zwykle to tylko gadka szmatka .zdecydowanie wolę cmrev .
Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.09.2014 18:22    #9
[quote="Wueseu"][quote="buczek93"]Tutaj jest niestety podobnie - jak mahdi albo lucas (Paris FC) nic nie napiszą, to generalnie bieda. Kariera Celtą przestała być tutaj opisywana, więc także smutek nieziemski. [/quote]

Ja bardzo chętnie coś napiszę, tylko po dłuższej przerwie sie przesiadłem z 13stki na 14stkę i nie wiem kim pograć, grzebie po ligach ale jakoś nic nie mogę znaleść na dluższą metę.

Co do tematu to powiem krótko, wątpie aby jakiś inny polski serwis stanowił poważną konkurencję dla cmrev bo tutaj jest to prowadzone od dawna i wbrew pozorom ma sie dobrze :)[/quote]

Polecam Watford :)
Gram drugi sezon :)

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.09.2014 18:26    #10
[quote="piotrp504"]Cmrev tu jest wszytko co potrzebne fm -maniakom to po co szukać innych stron .Pamiętam co obiecywali przy reaktywacji strony gruszki na wierzbę ale jak zwykle to tylko gadka szmatka .zdecydowanie wolę cmrev .[/quote]

Fajne manifesty piszesz,szacun!
Paradoks jest taki,że szukają ludzi a jak się ktoś zgłosi to olewają ;)
Cmrev lepsze o 100%.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.