FM 14 - Kupno przed końcem kontraktu

 michaellx Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.04.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.09.2014, 12:06    Pytanie
Witam Was,
Mam taki może prozaiczny problem. Chodzi mi o negocjacje z zawodnikiem, który np. za 6 miesięcy kończy kontakt. Wcześniej grałem Wisłą Płock i pojawiała mi się możliwość od razu negocjacji kontraktu z piłkarzem, a nie musiałem wykładać kasy klubowi jeśli wybrałem transfer dopiero na koniec sezonu. Obecnie przeszedłem do ligi Angielskiej i zniknęła mi taka możliwość... Może robię coś źle? Starałem się często tak kupować piłkarzy, znalazłem kilkunastu potencjalnych ale mimo, że ich kontrakty wygasały za 1 czy 3 miesiące, to nie mogłem od razu podejść z nimi do negocjacji...
Czy to zależy od agenta może?

Pozdrawiam :)

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.09.2014 15:16    #1
W lidze angielskiej i w jeszcze kilku już tak jest,nie wiem dlaczego ale tak jest że nie możesz wcześniej zaproponować kontraktu...Nigdy tego nie sprawdzałem dlaczego bo mi się nie chciało,ale sądze że sa takie przepisy bo tak było odkąd pamietam grę w FM'a (mozesz poszukać w Google jeśli interesuje Cię dlaczego tak jest - mnie nie).Pozdrawiam!

 albert994 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.09.2014 21:36    #2
W Anglii są przepisy takie, że można zacząć rozmowy z piłkarzem jedynie na miesiąc przed końcem jego kontraktu.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.09.2014 o godz. 21:36

 hubcio999 Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2010
Skąd: Bergen
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.09.2014 09:51    #3
nie tyle chodzi o przepisy co o zwykłą dżentelmeńską umowę, nie grając w lidze angielskiej nie ma problemu z podpisaniem kontraktu z zawidnikeim z ligi angielskiej pół roku przed

 michaellx Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.04.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.09.2014 22:39    #4
Dzięki wszystkim za odpowiedź, przynajmniej wiem, że nie robię nic źle :) Ale szkoda, że tak jest, bo udało mi się w ten sposób pozyskać wielu fajnych grajków bez zbędnego wydawania $ na transfery.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.