FM 14 - dziwne zachowanie obrońców

 Rio5fan Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.09.2014, 17:45    Pytanie
Chciałem zapytać o poradę w kwestii zachowania obrońców. Gram drużyną LKS Czaniec (III liga opolsko - śląska). Jest początek sezonu, rozegrałem już kilka spotkań i wszystko było normalnie. Czasem zdarza się, że obrońca bezmyślnie wykopie piłkę w trybuny, ale jestem w stanie to zrozumieć. Natomiast prawdziwy problem pojawił się w trakcie meczu z Radzionkowem. Ustawiłem zawodników normalnie, stosownie do rywali, ale bez większych sensacji. Niestety, już od pierwszej akcji powtarza się taka sytuacja, że przy kontrataku rywali cały mój blok obrony przesuwa się do przodu i stoi na połowie, w ogóle nie wracając do obrony. Rywale w trzech lub czterech spokojnie stoją przed bramką i strzelają aż do skutku, nie niepokojeni przez nikogo. W ustawieniach zaznaczyłem mniejszy pressing, więc nie wiem, z czego to wynika. Rozumiem, że jeden zawodnik może się zgubić, jeśli ma przypisane indywidualne krycie i wybiegnie za swoich przeciwnikiem. Ale cała obrona? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Z góry dzięki za pomoc.

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.09.2014 09:15    #1
bo ta gra nic nie gra na ekranie w czasie rzeczywistym, ona tylko animuje i ma takie a nie inne animacje. niedługo bramkarz zacznie podawać przeciwnikom

 Rio5fan Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.09.2014 14:06    #2
Niestety, nic nie pomaga. Ustawiłem taktykę "defensywną", potem "przeszkadzanie", głęboka linia obrony, później jeden z zawodników jako libero, ale kilkanaście sytuacji sam na sam od połowy dało efekt z postaci wyniku 1:5. Nie mam pojęcia, o co chodzi.

 michaellx Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.04.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.09.2014 12:16    #3
Może po prostu re-instal gry wraz z wyczyszczeniem wszystkich plików ( po wcześniejszym skopiowaniu save-ów ) pomoże.

 michaellx Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.04.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.09.2014 12:16    #4
Może po prostu re-instal gry wraz z wyczyszczeniem wszystkich plików ( po wcześniejszym skopiowaniu save-ów ) pomoże.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.