Kariera HOFFENHEIM - Druga próba na YouTube!

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.09.2014, 10:09    #1
Autor najdłuższej serii z FIFA Manager 13 na polskim YouTube bierze się za Football Managera 2014! Jak będzie wyglądać moje przygoda z tą grą? Całkowicie amatorska gra, podkreślona ciekawostkami na temat AS Monaco, a także rozważaniami na temat futbolu europejskiego! Seria prowadzona z pasji do futbolu, wielki kibic, skromny YouTuber!

Zapraszam bardzo serdecznie! Jak na razie najważniejsza dla mnie seria na moim kanale!

KLIKNIJ I PRZENIEŚ SIĘ DO MATERIAŁU NA YOUTUBE!


Od razu ZAZNACZAM, że wielu osobom na pewno taka seria nie przypadnie do gustu. Ja nagrałem już ponad 100 odcinków z FIFA Manager 13 i seria przyjęła się bardzo dobrze, mam swoich skromnych widzów, którzy oglądają, komentują itp. Football Manager 2014 wygrał w ankiecie, ponieważ większość osób która oglądała u mnie grę od EA, była fanami serii Football Manager 2014. Na pewno wiele osób powie, że nikt tego nie będzie oglądać, ale seria jest prowadzona, jak wyżej napisałem z pasji do futbolu. Jestem wielkim kibicem i w takich seriach najlepiej się spełniam.

Jestem też gotowy na jakąkolwiek krytykę.

Zaznaczam również, że nie zmienię formy serii, dalej będę pokazywał wszystko co robię bo taki jest mój styl prowadzenia serii z takiej gry.

Pozdrawiam i myślę, że znajdą się osoby które udzielą mi ciekawych rad, a być może zaczną oglądać serie.

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.09.2014 18:10    #2
NASTĘPNY ODCINEK KARIERY HOFFENHEIM, KLIKNIJ!


To już drugi materiał z kariery Hoffeinheim! Jeżeli ktoś lubi nie tylko grać, ale i oglądać managery i udzieli mi kilku rad to będę bardzo wdzięczny!

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.10.2014 21:55    #3
Kolejny odcinek! ZAPRASZAM!!!

Zapraszam cię na kolejny materiał!

A JUŻ NIEDŁUGO FOOTBALL MANAGER 2015 ! PRZEDPREMIEROWO!

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.10.2014 10:45    #4
KLIKNIJ I PRZENIEŚ SIĘ DO NASTĘPNEGO MATERIAŁU Z FOOTBALL MANAGER 2014!



NIEDŁUGO PRZEDPREMIEROWO FOOTBALL MANAGER 2015!

A tymczasem zapraszam na kolejny materiał! Jeżeli ktoś jest zainteresowany to fajnie jakby wypowiedział się w komentarzach na temat serii! Z góry wielkie dzięki!

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.10.2014 21:46    #5

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.