Trening środkowego pomocnika

 cosmit Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.09.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2014, 14:24    Pytanie
Jako że niedawno (kilka dni temu) przeszedłem z FM13 na 14, wybrałem sobie na start drużynę itd., zrobiłem transfery, i przyszedł czas na trening, ogólny przydzieliłem asystentowi wydaje mi się że on zrobi to lepiej niż ja, natomiast zawsze we wcześniejszych odsłonach FMa trening indywidualny ustawiam sam bywa że niekiedy taniej jest wytrenować sobie u zawodnika nową pozycję zwłaszcza jeśli w kasie pustki, ale do rzeczy w FM13 gdy ustawiam trening np. klasycznego środkowego pomocnika wyświetla mi kluczowe atrybuty w śród których są wydaje mi się najważniejsze 4 - Gra z pierwszej piłki, Krycie, Odbiór i Podania wiadomo że on trenuje wszystko ale to są kluczowe natomiast w nowym FMie zaznacza mi tak:
http://posti(...)eb/full/ czyli prawie dokładnie to samo co wysuniętemu rozgrywającemu http://posti(...)mr/full/

i teraz pytanie to w końcu co on trenuje? Wyjdzie mi z tego ŚP czy WR? Rozumiem że na ogólnym trenuje wszystko ale jako ŚP powinien mieć uwzględnione 4 środkowe atrybuty - GPP, Krycie, Odbiór i Podania a nie tylko GPP i Podania no chyba że w tym FMie zaszły jakieś zmiany o których nie wiem...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.