Rozpoczęcie..

 januzaj10 Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.09.2014, 22:53    #1
Witam ! Mam pytanie nie dawno rozpocząłem grę w Football Manager 2013 gram formacją 4-5-1 i polecenia dla druzyny i piłkarzy oraz polecenia ogl również stosuje,lecz czy muszę coś zmieniać czy mogę w kazdym meczu tylko wymieniac sklad i stosowac wszystko to samo i bd okej ? Bo z tego co wiem to po jakimś czasie przeciwnicy odkrywają taktykę i ciężko jest juz wygrywać w takim stylu albo wgl wygrywać mecze.. Więc jak to jest ? :D

 Radzior Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2006
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.09.2014 23:51    #2
Wiesz, ja gram Spartą Praga i mam dwie taktyki, ale używam jednej sprawdzonej praktycznie zawsze, zmieniam tylko nastawienie drużyny jak bronię wyniku np z przewagi liczebnej na kontratak.

 pSsi, Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2008
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.09.2014 08:17    #3
Ja w 2/3 meczów zawsze używam jednej taktyki, w meczach z dużo silniejszymi rywalami stosuje inna bardziej defensywną. Ale ogólnie tak jak mówię 2/3 meczów na jednej, czasami zmieniam jakąś role zawodnikowi gdy coś przestaje działać tak jak powinno, przeciwnicy rzeczywiście analizują twoją grę, ale naprawdę często kosmetyczne zmiany potrafią ich zaskoczyć. Więc według mnie możesz bazować ciągle na jednej taktyce, rotować składem jak i czasem zmienić coś w poleceniach czy rolach zawodników, i powinno być ok.

 januzaj10 Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.09.2014 15:59    #4
Dzięki Wielkie ! :) Mam jeszcze pytanie , co najlepiej trenować ? i jakie obciążenia ?

 bartex55 Przodownik pracy

Postów: 1096
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2014 17:11    #5
Ja trenuję na 2 sposoby:

1. Jeśli taktyka nie jest w pełni opanowana to:
- punkt ciężkości treningu ogólnego - zrównoważony
- intensywność treningu ogólnego - bardzo wysoka
- planowanie - 50% treningu meczowego
- brak odpoczynku przed i po meczu
- punkt ciężkości treningu meczowego - tylko taktyka
- intensywność treningu indywidualnego - średnia (lekka jeżeli dany zawodnik jest niezadowolony)

2. Jeśli taktyka jest w pełni opanowana to:
- punkt ciężkości treningu ogólnego - zrównoważony
- intensywność treningu ogólnego - przeciętny
- planowanie - 10% treningu meczowego
- odpoczynek po meczu
- punkt ciężkości treningu meczowego - zgranie
- intensywność treningu indywidualnego - średnia (lekka jeżeli dany zawodnik jest niezadowolony)

W obu przypadkach całkowite obciążenie dla każdego zawodnika waha się między średnie/wysokie (w zależności od wybranej intensywności treningu indywidualnego). Większość piłkarzy jest zachwycona. Jeśli chodzi o punkt ciężkości w treningu indywidualnym to wybieram te role/atrybuty, które są potrzebne danemu zawodnikowi, a są obecnie na niskim poziomie (szybciej rosną atrybuty na niższych pułapach).

 januzaj10 Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2014 13:38    #6
A co najlepiej trenować ?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.