Fake do FM 14 - skad wziac?

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2014 17:47    #11
[quote="luckass"]tak usune i w ogole dupa bedzie.. ja pytam powaznie[/quote]

omg, troll czy kretyn?

Dostałeś już trzy odpowiedzi, każda była poprawna, a Tobie dalej coś się nie podoba. Brak mi słów...

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 01.09.2014 o godz. 17:48

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2014 18:50    #12
[quote="luckass"]a inaczej da sie? bo sorry ale nie chce mi sie bawic we wklepywanie 25 nazisk szukania id itd..[/quote]
http://zapod(...)png.html
Tak wygląda zawartość pliku fake. Czy Ty tu widzisz jakieś "25 nazwisk i szukanie ID"?

 luckass Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.09.2007
Skąd: Namysłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2014 19:24    #13
omg, troll czy kretyn?

Dostałeś już trzy odpowiedzi, każda była poprawna, a Tobie dalej coś się nie podoba. Brak mi słów...[/quote]

Przyjacielu... bez takich tekstow ok? po omg wnioskuje ze jestes mlodszy wiec tym bardziej...ja cie nie obrazam ty nie obrazaj mnie.. skad mam wiedzie czy te odpowiedzi sa na powaznie czy nie? to raz.. dwa nie znam sie na pliku fake wiec pytam.. chce zrobic tak zeby bylo dobrze..

 luckass Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.09.2007
Skąd: Namysłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2014 19:32    #14
[quote="Mar1992"][quote="luckass"]a inaczej da sie? bo sorry ale nie chce mi sie bawic we wklepywanie 25 nazisk szukania id itd..[/quote]
http://zapod(...)png.html
Tak wygląda zawartość pliku fake. Czy Ty tu widzisz jakieś "25 nazwisk i szukanie ID"?[/quote]

dzieki za pomoc Mar1992 ; )dziala ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.