Wynagrodzenie

 wolfu Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.12.2009
Skąd: Ziomolsko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2014, 16:27    Pytanie
Hej. Mam mały (w zasadzie duży) problem.

Gram drugi sezon Wisłą. Jako, że w pierwszym wygrałem Ekstraklasę, w przerwie podpisano mi bogatego sponsora. Mam ponad sto tysięcy na wynagrodzenie i 200 tysięcy na transfery. Z tych stu tysięcy wydaję 50, a zatem 50 tysiecy mam wolne.

Chciałbym za te pieniądze kupić kilku porządnych trenerów, gdyż moi mają po 2-2,5 gwiazdki, bardzo słabo. Niestety, tym nowym mogę zaproponować marne 400 (wołają po 800-1100), wiec nie mogę zatrudnić nikogo konkretnego. Zarząd nie chce ze mną rozmawiać nt. wynagrodzenia dla trenerów (mam to na szaro, nie mogę o tym z nimi gadać).

Co zrobić? Przecież mam kasę...

 Herov Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2014 21:16    #1
Spróbuj rozwiązać kontrakty z twoimi obecnymi trenerami.Jeżeli nie ze wszystkimi,to przynajmniej z tymi,którzy najmniej dają twojemu klubowi.

 wolfu Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.12.2009
Skąd: Ziomolsko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2014 11:50    #2
Boję się, że rozwiążę, a płace będę mógł zaoferować to samo, przy czym powstanie jeszcze większa dziura w sztabie...

 wolfu Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.12.2009
Skąd: Ziomolsko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2014 13:10    #3
Spróbowałem Twojej propozycji i wyrzuciłem trójkę trenerów. Tak jak myślałem, nie mogę zaoferować ani grosza więcej, a trenerów już nie mam. Na szczęście nie zapisywałem gry w międzyczasie.

 zooltar Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2014 21:41    #4
Płaczę nad tym od kiedy tylko gram w FM. Skoro mam przykładowo budżet płac 800 tysięcy, a wydaję 500 to powinienem móc zaoferować nawet i te pieprzone 300 tysięcy na jedną pensję jak mnie stać. Musisz zgłosić sprawę do zarządu, powinni powiększyć jak masz kasę, problem w tym, że powiększą jednej grupie, a potem trzeba czekać pół roku, żeby poprosić o kolejną, bo 'zarząd niedawno wysłuchiwał tej prośby'. :/

Użytkownik uznał post za pomocny

 wolfu Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.12.2009
Skąd: Ziomolsko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2014 23:14    #5
Niestety już od dawna mam tę opcję na szaro i nic z tym nie mogę zrobić. Ale skoro mówisz, że to już nie zależy ode mnie tylko od upartego FMa, no to cóż... Chyba temat wypalony, dzięki.

 Razor17 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2014 19:44    #6
Miałem tak samo grając Lechią Gdańsk nie mogłem zaoferować trenerom lepszego wynagrodzenia. Zarząd zgodził się na podwyższenie ich zarobków dopiero po awansie do Ligi Mistrzów.

 zooltar Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.09.2014 15:47    #7
Ktoś wie jak to obejść? Posunę się do FMRTE nawet jak jest taka opcja, bo akurat jestem w takim momencie, że gram Legią, mam pół miliona na pensję i mogę zaoferować... 3,6 tys trenerowi. Śmiech na sali, skoro stać mnie na pięciogwiazdkowy sztab.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.