Standardowe rozgrywka, a Classic

 ndz Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.08.2014, 10:48    #1
Zastanawiam się czy Classic jest mocno okrojony w stosunku do standardowej rozgrywki. Nie mam już czasu na grę w zwykłym trybie, gdzie należy ustawiać treningi, dbać o skład szkoleniowy itd.
Czy wie ktoś czy są jakieś różnice w silniku? Na przykład na ekranie taktycznym nie ma informacji o poziomie znajomości taktyki: to znaczy, że zlikwidowano ten czynnik i każda zmiana jest od razu przyswajana przez zespół czy też jest ukryty?
Jest więcej tego typu braków i zastanawiam się czy gra w Classic nie jest zbyt mocno okrojona z funkcji.

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.08.2014 11:10    #2
to jest ukryte i w sumie, wg mnie wygląda to tak - idzie Ci. Spoko, ale nie wiesz, co można poprawić.
Nie idzie Ci - gra nie pokaże, co jest nie tak.
Dla mnie zbyt okrojony tryb, nawet zawodnika nie możesz opieprzyć, taktyki pozmieniać bardziej szczegółowo, nie widać wielum wielu przydatnych rzeczy.

 Wieczór Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2014 19:45    #3
Gra sie o wiele szybciej, dlatego jeśli nie dysponujesz większą ilością czasu, żeby zagłębiać się szczegółowo w sprawy klubu (szczegółowe treningi, taktykę itp.) to szczerze polecam. Zarząd też upraszcza swoje wymagania do konkretnych celów w lidze, pucharach itp. Nie wymaga od Ciebie sprowadzenia znanych zawodników czy innych tego typu rzeczy.
Sam teraz planuje rozpocząć jakąś kariere w trybie Classic. Bez sensu grać "pełny" tryb gry i rozgrywać z 1-2 mecze dziennie - przynajmniej ja tak uważam.
W trybie Classic zajmujesz się ustawieniem graczy na boisku, doborem taktyki, poleceń indywidualnych, transferami i innymi podstawowymi sprawami. Możesz również prosić zarząd o rozbudowe stadionu, obiektów młodzieżowych, szukanie klubu partnerskiego. Trening ustawia za Ciebie trener.

Tak jak mówi Buczek minusem jest to, że nie możesz opieprzyć gracza dopóki nie rozegra jakiegoś bardzo słabego spotkania. Kiedyś mój napastnik nie strzelił bramki od jakiś 300-350 minut, ale zbierał oceny 6,50-6,90 i nie mogłem go ukarać za jego nieskuteczność.

Podsumowując, moim zdaniem tryb idealny dla kogoś kto ma mało czasu, a też chce rozgrywać długie kariery i grać wiele spotkań.

 Szaikan Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.09.2014 17:47    #4
a czy w standardowej rozgrywce jest opcja szybkiego meczu tak jak w classic? albo czy w classic jest opcja edycji bazy danych na najnowsze transfery?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.