Mała zmiana w edytorze

 martiao88 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.08.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.08.2014, 17:56    Pytanie
Witam, mam mały romansik do kogoś z edytorem. Gram od jakiegoś czasu na World League Mitch'a z warsztatu steama, niestety zastosował on w ligach rozwiązanie, które się w ogóle nie sprawdza - maksymalną roczną pensję zależną od poziomu ligi - co jest dla mnie całkowicie bez sensu. Odczułem to grając 4 sezon legią, kiedy awansowałem już z Division 9 do Division 6 i zaczęły się schody z utrzymaniem składu żeby nie przekroczyć limitu. Wszystko przez to że ciężko podpisać kontrakty w niższych ligach bez rocznych podwyżek i podwyżek za awans, a perspektywa budowania składu co rok od nowa mnie nie bawi. Zresztą sytuacja jest kuriozalna, bo w premier league zespoły przy limicie 1,6mln na tydzień zostały z 10-12 zawodnikami w składzie, reszta kisi się w rezerwach i czeka na nowy klub.
Mógłby ktoś ten plik przerobić, usunąć te limity płacowe z każdego poziomu ligowego w anglii i wrzucić przerobiony? W razie czego mogę udostępnić plik DB albo zalinkować w warsztacie steama.

 obojętny Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.09.2014 23:42    #1
Z tego co widziałem w warsztacie steam są dwie wersje. Może sprawdź poprawioną? Fifa World League Mitch Version 1.2 - tak się nazywa.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.