[Edytor]Problem po użyciu FMRTE.

 hasaski Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.08.2014
Skąd: Gliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2014, 11:29    Pytanie
Cześć :)

Mam problem dotyczący gry, a konkretniej tego co się stało w niej po użyciu przeze mnie edytora FMRTE. Mowa o Football Manager 2014. Nie potrafiłem sprowadzić piłkarza z Meksyku do swojego klubu, gdyż nie chciał ze mną prowadzić negocjacji kontraktowych ( prawdopodobnie za sprawą agenta, bo w mediach otwarcie mówił, że czeka na ofertę ), ale to jest nie ważne chyba teraz... W każdym razie, aby go sprowadzić użyłem w/w programu i udało mi się to na zasadzie wymiany piłkarzy między klubami. Operacja przebiegła pomyślnie, mogę zarejestrować piłkarza do ligi oraz do ligi mistrzów. Problem pojawia się, gdy po ustawieniu składu przechodzę do meczu, wyskakuje mi informacja "Imię nazwisko nie posiada uprawnień do gry w tym meczu", coś w tym stylu. Ponadto, w miejscu gdzie mamy informacje oraz status zawodnika pojawił mi się czerwony komunikat o treści "Age", mimo iż mam polską wersję językową gry :) Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu, nie wiem czemu nie mogę grać tym zawodnikiem, gdyż pierwszy raz używałem tego programu do "pomocy"... Załączam zdjęcie z gry, aby ułatwić wyjaśnienie sprawy.

https://imageshack.com/i/p3zo4VUOp

Pozdrawiam :)

 Arbeh Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.08.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2014 12:45    #1
#1Porada:Bawienie się FMRTE do takich rzeczy jest rzeczą frajerską, płacisz za swe błędy.
#Porada:Wczytaj save gdzie nie ściągnełeś jeszcze tego gracza, jeśli nie masz to spróbuj powrócić do poprzedniej wersji tego save. Jak masz windows 7 powinno się dać bez problemu, wchodzisz w właściwości save, wersja i masz chyba tam opcje przywróć poprzednią wersje.

 hasaski Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.08.2014
Skąd: Gliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2014 15:06    #2
Dzięki za odpowiedź, ale nie tego typu porady oczekiwałem. Mam zapis przed zmianą w edytorze, także nie na tym polega mój ból :) Chodzi mi bardziej o to, czy Wiecie co jest przyczyną takiego błędu i jak mogę to naprawić, gdyż bardzo zależy mi na tym transferze dokonanym przez edytor. Oprócz tego iż jest to przyczyna używania FMRTE, bo to wiemy ;)

Pozdrawiam, Michał.

 Arbeh Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.08.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2014 15:11    #3
Oszukałeś system, nie zdziwie się jak mimo że to naprawisz będzie ci występował crash dumps.

 hasaski Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.08.2014
Skąd: Gliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2014 15:18    #4
Oj, ja jestem tego świadomy w 100%. Ale Ty tego nie wiesz, czy wyskoczy mi crash dump czy też nie. Chodzi mi o konkretną opinię. A co do słuszności używania programu, to został on stworzony dla ludzi. A że agent mi nie chciał piłkarza z meksyku puścić do jednego z czołowych klubów PL to inna sprawa, moim zdaniem nierealna wręcz. Stąd chciałem użyć tego programu. Nie chciałem się tłumaczyć, ale wyczuwam Twoje rozgoryczenie tą sytuacją... :)

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2014 21:59    #5
Agencina? Niestety, FMRTE do 13 nie oferuje jeszcze puszczania tych żydków z torbami, a to powinno być absolutnym priorytetem. Możesz spróbować zedytować jego relacje do Ciebie, jak i jego atrybuty. Albo postarzeć dziada do 100 lat i tym samym zmusić do odejścia na emeryturkę.
A opcja zamiany generuje tylko same problemy, nie polecam - jak ja kombinowałem to było "make it expire" w kontrakcie, było przekabacanie agenta (choć na talenty z Barcy do Realu i tak nie działa, poprawili to w 14), były różne inne machlojki - odrzucanie ofert innych klubów, kasowanie ich hajsu. Ale nie wymieniaj, bo nie daje to żadnych pozytywów. Przydać się może do szpanowania na screenach, but - that's it.

Użytkownik uznał post za pomocny

 hasaski Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.08.2014
Skąd: Gliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.08.2014 17:33    #6
[quote="buczek93"]Agencina? Niestety, FMRTE do 13 nie oferuje jeszcze puszczania tych żydków z torbami, a to powinno być absolutnym priorytetem. Możesz spróbować zedytować jego relacje do Ciebie, jak i jego atrybuty. Albo postarzeć dziada do 100 lat i tym samym zmusić do odejścia na emeryturkę.
A opcja zamiany generuje tylko same problemy, nie polecam - jak ja kombinowałem to było "make it expire" w kontrakcie, było przekabacanie agenta (choć na talenty z Barcy do Realu i tak nie działa, poprawili to w 14), były różne inne machlojki - odrzucanie ofert innych klubów, kasowanie ich hajsu. Ale nie wymieniaj, bo nie daje to żadnych pozytywów. Przydać się może do szpanowania na screenach, but - that's it.[/quote]
Miałeś rację, chodziło o agenta. Posiadał on 5% wartości piłkarza i stąd nie mógł wystąpić w żadnym meczu, natomiast bez problemu udało mi się wykupić tą cześć i teraz wszystko jest okej, dzięki za zainteresowanie i pomoc :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.