Drużyna przestaje grać

 cwks Partyzant

Postów: 127
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2014, 09:04    #1
Witam
Prowadzę Legie ( po raz 3 chyba od premiery 14) i trzeci raz idzie mi nieźle ,jednak za każdym razem gdy przychodzi przełom października / listopada , szczególnie w listopadzie drużyna przestaje grać .
W tej karierze gra wyglądała bardzo dobrze mimo kilku niepowodzeń " odpadnięcie z PP już w 1/16 , ale z Wisłą , porażka w SPP , na grę , czy na styl nie mogłem narzekać .
W lidze po 15 kolejkach lideruje , 10 Z , 1 R , 4 P , , mecze mam pod kontrolą bardzo często , zdarzają się trudniejsze mecze ale nie jest źle , są też mecze w których kompletnie dominuje (4-0 z Lechem , 5-1 z Śląskiem , czy z Górnikiem), w grupie LE idzie mi bardzo dobrze - 1 miejsce i realne szanse na awans .Jednak przychodzi ten okres gdzie Legia przestaje grać , piłkarze sprawiają wrażenie jakby pierwszy raz w życiu byli na boisku. kompletnie nic nie wychodzi , jak strzele bramkę to fartownym strzałem jeszcze bo błędzie bramkarza .
Z treningu większość jest zadowolona , sprawy kondycyjne też wyglądają dobrze , rotacja w zespole jest , morale mimo kilku porażek czy słabszych występów bardzo wysokie.
Jakieś wskazówki jak tchnąć nowego ducha w drużynę?

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.08.2014, 09:05

 wczesny Partyzant

Postów: 51
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2014 10:24    #2
Korekty taktyki, treningi przedmeczowe, solidny "opr" po przegranych meczach :)

 Arbeh Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.08.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2014 13:51    #3
Utnij im pensje, przenieś do rezerw i zastąp młodymi to się opamiętają. Druga opcja to zmiany taktyczne.

 cwks Partyzant

Postów: 127
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2014 14:10    #4
Chyba podniosłem fałszywy alarm , bo 2 ostatnie mecze to 2 zwycięstwa , bez straconej bramki , ale gra dalej nie powala .
No nic pomęczę się do zimy a w zimie coś wymyśle.

 cwks Partyzant

Postów: 127
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2014 15:24    #5
Ok , nieważne 5-0 z Bursasporem w LE , awans wywalczony , drużyna się obudziła.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.