Gra współdzielona przez Steam

 Rio5fan Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2014, 17:23    Pytanie
Witam, zwracam się z pomoc z następującym problemem:

kupiłem na Allegro dostęp do konta z grą FM 2014 i dzięki autoryzacji mogłem ją przenieść też na swoje konto Steam. Problem polega na tym, że jeżeli ktoś na tym "głównym" koncie gra, to ja w tym czasie nie mogę.

Stwierdziłem, że warto po prostu kupić pudełkową wersję gry i grać "na swoim". I tu pojawia się moje pytanie: chciałem po prostu usunąć FM ze swojego konta i zainstalować go od nowa, ale z tego co wiem, nie da się tak zrobić. Więc jeżeli wprowadzę do Steama kod z tej kupionej gry, to Steam zakwalifikuję tę grę już jako moją? Po prostu nie chcę mieć takiej sytuacji, że zapłacę za grę, a Steam i tak będzie mi uniemożliwiał grę z tego powodu, że ktoś na innym koncie w tym samym czasie gra. Mam nadzieję, że w miarę jasno to wytłumaczyłem.

 Slavm Partyzant

Postów: 54
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Ch-ż
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2014 18:34    #1
Wiadomo o co Ci chodzi...
Ja takiej sytuacji nie miałem,ale coś mi się o uszy obiło,że gracz na drugim koncie musi grac w trybie offline.(tym przypadku Ty)
Co do zakupu oryginała to nie wiem.

 Rio5fan Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2014 20:38    #2
Przy próbie uruchomienia gry w trybie offline pokazuje się komunikat: "Ta gra nie jest gotowa do działania w trybie offline".

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.