Brak historii ligi - problem!

 Sebolnet Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.04.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2014, 20:13    Pytanie
Witam!
Mam taki problem. Jestem w roku 2035 i nagle zauważyłem że znikła mi historia ligi. W oknie 'Historia występów w lidze' jest tylko komunikat 'Brak historii ligi' - klikacie na nazwę klubu obok buttona 'pierwszy skład'. To samo jeżeli kliknę poniżej w 'Obejrzyj historie'. Dodam że cały czas gram sieciowo z kolegą. Edytor nie był używany. Nie wiem czy coś sobie zmieniłem, skasowałem czy coś innego. Jest to niezależne od wybranej skórki. Ma ktoś jakieś pomysły? Wcześniej problemu nie miałem. Jakoś to mam od 2-3 sezonów. Kolega gra inną drużyną w innej lidze i ma to samo (w tej samej grze sieciowej).

//Edytowano 4 razy, ostatni raz 13.08.2014, 20:15

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.