Trenerzy,Asystent a scout,Forma zespołu

 KubaRuchaLaski Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.07.2014
Skąd: Krzyszkowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2014, 09:17    #1
Witam ponownie bardzo serdecznie w moim poście :D mam nadzieję że i tym razem choć trochę mi pomożecie.

Więc pierwsza sprawa jest to trenerzy,asyst itd.... Scout mówi mi że dany zawodnik ma np 4,5 gwiazdek potencjału i 4 gwiazdki umiejętności.

A ten trener czy asystent jak dany zawodnik przyjdzie do zespołu oni oceniają jego umiejętności na 3,5 gwiazdki umiejętności i 3,5 potencjału...

O co chodzi ???

To była pierwsza sprawa a druga to... forma zespołu.... wygrywam 7:0 w kwalifikacjach do ligi europejskiej ... żeby przegrać 1:0 z Wisłą po bezbarwnej grze... Od czego to wychodzi ??? taktyka w 100% wyćwiczona,rotuję składem może to zależy od nastawienia zespołu??/ to znaczy ofensywnie,kontrolnie,kontratak com ??? pomożecie.

FM13

 kacperlito Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2012
Skąd: Gryfino
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2014 10:46    #2
Jeśli chodzi o asystenta to pewnie ma słabszą umiejętność oceniania umiejętności i potencjału niż Twój scout. Przynajmniej tak mi się wydaje ;)

 KubaRuchaLaski Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.07.2014
Skąd: Krzyszkowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2014 11:17    #3
No dobra ok a co z tą formą zespołu

 herbu3 Partyzant

Postów: 89
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2014 21:37    #4
Może w eliminacjach grałeś z jakimiś ogórkami a Wisła nie jest taka najgorsza jeśli chodzi o polską ligę w FM-ie. Możliwe też, że słabo ich motywowałeś przed meczem, jeśli większość zawodników po rozmowie motywacyjnej miało w reakcji "nic szczególnego" albo "wyglądał na głęboko zamyślonego" to też mogło się przyczynić do słabej gry. Albo byli po prostu zmęczeni np. graniem spotkań co 3 dni.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.