włoskie kluby

jakiś kolo Proletariat

0
11.08.2006, 17:25    Pytanie
zamierzam grać jakimś włoskim klubem ale nie wiem jakim
musi być z 1 ligi

 AdrianMmz Partyzant

Postów: 101
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.08.2006
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2006 18:34    #10
Albo sciagni dodatek ktory zamienia ligi belgijska,ukrainska i jeszcze jakas na ligi wietnamu arabi saudyjskiej i kataru:)

Post pomocny

 Carramba_cortez Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.05.2006
Skąd: warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2006 04:02    #11
Zagraj jakimś klubem z serie c2... To jest coś. Ja gram Latiną (jestem w serie B) ale jeszcze gorzej gra się Potenzą- nawet własnego stadionu nie mają

Post pomocny

 RIzzo Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2006
Skąd: Parysów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2006 04:40    #12
Powracając do tematu:D zagraj Torino, tam bronią się przed spadkiem a ekipę mają dobrą. W Serie B zagraj sobie Napoli ewentualnie Brescią. Ale i tak każdy wie że najlepszy jest Inter. Szkoda że nie ma nowego uaktualnienia z Ibrą, Vieirą i Crespo:D

Post pomocny

barca-fan Proletariat

0
15.08.2006 10:25    #13
JA gram MILANEM !!! Trudno jest walczyc o mistrzostwo bo Inter ma NIEZŁY skład !!! (Ponieważ dodałem w edytorze Vieire i Ibrahimovica ) ALE narazie mi idzie i po 6 kolejkach jestem pierwszy z 6 wygranymi ! To wielka zasługa FERNANDO TORRESA ,który strzela na zawołanie :)))) ALe wszytsko się może zdarzyć !!!

Post pomocny

 SZk Pierwiastek Inteligencki

Postów: 440
Grupa: Ekspert
Dołączył: 04.04.2003
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2006 16:52    #14
Przykro mi, ale takie tematy beda leciec. Jak nie wiesz, kim grac, to sobie wylosuj.

Post pomocny

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.