Jak uspokoić zawodnika?

 misiek993 Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2014, 14:07    Pytanie
Fm12. Mam problem ze strasznie narwanym zawodnikiem. To bardzo dobry napastnik, praktycznie co mecz strzela gola albo dwa i gdy jest na boisku mam z niego ogromny pożytek. Problem z tym, że jest cholernie agresywny. Regularnie co mecz łapie żółte kartki, więc sporo meczów pomija z powodu zawieszenia. Co więcej, zdarza mu się polecieć na całość i faulować na czerwoną kartkę a co za tym idzie odpada we większej ilości meczów. Zawsze gdy dostanie zawieszenie daję mu karę finansową, którą akceptuje bez słowa albo po pogawędce przyznaje mi rację. Ale gdy wraca zaczyna się od nowa to samo. W ukrytych atrybutach ma brutalność na 17, agresję 12 i sportowe zachowanie na 10. Nie chcę majstrować przy FMRTE i mu zmniejszać, da się cos z nim zrobić?

 misiek993 Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2014 01:57    #10
Pasiak95 - a co to ma wspólnego z tematem?

Skończyłem dziś sezon, piłkarz nie dostał korony króla strzelców bo miał gola mniej niż zwycięzca. Dlaczego? Dlatego, że opuścił parę spotkań. FM chyba nie zakłada takiej opcji, że zawodnik wie czemu nie strzelił tego gola więcej więc od nowego sezonu znowu zacznie szaleć :)

 magicjan Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2014
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2014 18:21    #11
Podepnę się pod temat:

Też mam problem z agresywnym zawodnikiem, jednak z racji tego, że jest to 18-letni (baaaardzo obiecujący ) junior, to poprosiłem seniora o wsparcie mentorskie. Zastosowałem wasze rady, jednak to na nic.

Jednak ten zawodnik nie przeszkadza swoją agresją podczas meczów. Najgorszy jest fakt, że kosi moich zawodników na treningach. Piszczele są łamane regularnie. Jak go uspokoić na treningach?

 mahdi Wróg ludu

Postów: 1928
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2007
Skąd: Szczecin, obecnie niedaleko Bristolu...
Poziom ostrzeżeń: 3
0
31.08.2014 18:34    #12
@misiek993: No cóż - to nieuleczalne, Suarez też nie przestanie gryźć:-) Podobno najwięcej można wygrać obstawiając, że kolejnym pogryzionym będzie Pepe z Realu:-) Pogryzą się pewnie obaj, gdyż Portugalczyk to też nieodpowiedzialny furiat.

A na serio: w ustawieniach indywidualnych zaznacz "mniej pressingu" i "ostrożnie atakuj piłkę".

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 31.08.2014 o godz. 18:35

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2014 19:39    #13
A może mu dać kropelki Waleriana lub herbatki z melisy ,na pewno pomoże i nie zaszkodzi :-)
Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.