Kontrakt z pozyskiwanym piłkarzem

 Buby POLAND Partyzant

Postów: 37
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.07.2014, 02:10    Pytanie
Witam,

Mam takie pytanie..czy to jest błąd czy o co chodzi...

Podaje przykład

Chcę pozyskac Adama Dancha z Górnika .... Składam ofertę wraz z Zagłebiem (beniaminek) mój Śląsk (4 miejsce w lidze) drugi sezon ligi ....
Przechodzimy do oferty kontraktowej ...ja składam 4,5k euro tygodniowa ale Danch wybiera Zagłębie za 2,2k

I taki przypadek w transferach jest dosc czesty..

A drugi problem

Scout ocenie że potencjalnemu nabytkowi bede musiał płacic np. 6k euro tygodniowo a np ... klub który go tam pozyskał płaci 3k....

Prosze o odpowiedz.

Pozdrawiam

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.07.2014 14:17    #1
To jest przecież logiczne :) Nazywa się reputacja klubu. Jako beniaminek masz ją zdecydowanie niższą niż reszta klubów w lidze. Ponadto same warunki w klubie (głównie infrastruktura) ma wpływ, czy wybierze Twoją, czy inną ofertę.
Dobra rada: Chwal zawodnika, połechtaj jego ego, zwiększysz troszkę szansę, że do Ciebie trafi. Ale zaznaczam, jedna rozmowa nie zmieni wiele w postrzeganiu Ciebie i Twojego klubu.

 Buby POLAND Partyzant

Postów: 37
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.07.2014 17:07    #2
To Zagłebie jest beniaminkiem ...a ja zająłem w lidze 4 miejsce (nie stety nie gram w pucharach)..więc nie wiem dlaczego tam wybiera...

A co ze scoutami ? i tym podpisywaniem umów...

 Peps Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.11.2010
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.07.2014 09:21    #3
Może Danch po prostu woli Zagłębie? Niektórzy mają preferowane ligi lub drużyny, to normalne. Nic nie poradzisz, tak jak w życiu. Po co Kroos idzie do Realu? Jeszcze za taką mała kase, beznadzieja... ale jednak on tego chce.
Jeżeli chodzi o scoutów oni zawsze pokazują widełki. U mnie zawsze zawodnik żąda pensji w tych granicach.
Może masz słabych scoutów?

 Buby POLAND Partyzant

Postów: 37
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.07.2014 11:19    #4
Dzięki za odpowiedź :)..już wiem jaką może byc przyczyna wyboru Dancha do miedzowych... Zdobyli puchar polski i grają w Europejskich pucharach.

Co do scoutów to mam wszystkich powyżej 10pkt potencjału i umiejętności a nie przekraczających 15. Drugi sezon w ekstraklasie to nie można spodziewac się cudów ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.