Transfery - na bogato czy oszczędnie?

 Snorlaks Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.01.2014
Skąd: Ryki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2014 16:58    #11
Ja mam do was koledzy pytanie związane z tym tematem , otóż czy nie dzieje sie tak u was że zawodnicy w wieku 21-26 lat określani jako gwiazdy lub przyszłe gwiazdy są dużo drożsi niż zawodnicy w wieku 27-32 lata którzy przewyższają ich umiejętnościami ????? Jako przykład moge podać Varana, Thiago, Lukaku, Jese, Isco, Curtua czy wielu innych.... Ich ceny są zaporowe a często maja mniejsze umiejętności niż ich odpowiedniki na tych samych pozycjach w starszym wieku. Thiago w wieku 25 lat miał wartość 36,5 mln a w wieku 30 lat mimo że jego umiejętności były sporo lepsze już tylko 16,5 mln.... Co ciekawe nie dzieje się tak z piłkarzami z Argentyny i Brazyli którzy zawsze mimo lepszych lub równych umiejętnści są zawsze do kupieia za optymalną kwotę. Ma ktoś na to wytłumaczenie ????

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2014 17:37    #12
im starszy tym blizej do emerytury wiec i wartosc spada, proste

 Lukkas10 Partyzant

Postów: 770
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2014 11:37    #13
Jeśli chodzi o mnie to rzadko kiedy szastam kasą na transfery, przeważnie staram się wydać maks. 3/4 budżetu transferowego w obu oknach. Jak wysokie transfery robię, to oczywiście zależy od kasy i renomy klubu. Grając Paris FC czy Lechem Poznań starałem się ściągać zawodników z wolnego transferu lub wypożyczać, natomiast jak grałem Bayernem to mogłem sobie pozwolić na wydawanie pieniędzy... ale na kogo? Pamiętam wtedy wydałem najwięcej na Kiyotake to było jakieś 7-8 M€... ale teraz prowadząc Real Madryt mogłem pozwolić sobie na wydawanie! Niejako też ustanowiłem swój rekord jeśli chodzi o wydanie największej kwoty na jednego zawodnika - 60 M€ za Arturo Vidala ;) (kto wie, może w przyszłym sezonie pobiję go XD)
JEŚLI ZNUDZIŁY CI SIĘ STROJE TWOJEJ DRUŻYNY W FMie, TO ZAPRASZAM TUTAJ!
http:(...)013.html

wzór na zamówienie znajdziesz tutaj:
http:(...)770.html

 jachimek Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2010
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2014 16:01    #14
A ja tam lubie sobie kase powydawać :D No chyba, że gram jakimś zespołem niższej rangi to staram się oszczędzać i poluje na wolnych zawodników. Ale obecnie gram 3 sezon Milanem, kaski dostaje sporo i mogę sobie pozwolić na duże kupowanie ;p
www.youtube.com/jachimek7 - mój kanał yt, zapraszam :)

 Wasul Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2014 21:21    #15
Staram się znaleźć niedrogich zawodników, którzy są lepsi od tych, co grają obecnie, jak zostaje kasa to ładuje w najzdolniejszych juniorów, jacy chcą do mnie przyjść. Potrafiłem mieć koło 200 zawodników w składzie. Po paru sezonach najlepsi juniorzy wymiatają w pierwszym składzie, a słabsi są sprzedawani dużo drożej niż to, co za nich zapłaciłem. I tak karuzela się kręci.
http://castpromo.pl - Castingi do filmów, seriali i reklam

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2014 19:05    #16
Kiedyś wpadłem w szał zakupów, sprawdzałem kto dla mnie jest dostępny i z każdym kolejnym zakupem wzrastała jakby reputacja mojego klubu i tak pewnego razu miałem około 100 zawodników w zespole. Nie wiem z czego ich utrzymywałem nie wiem czy wszyscy sobie pograli, teraz tylko przemyślane transfery z przyszłością!

 zawadzio Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.08.2010
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2014 14:47    #17
Ja szukam wzmocnień w zawodnikach, którym kończą się kontrakty. Np. do RB Lipsk w drugim sezonie ściągnąłem Sorensena i Motte z Juve. Za gotówkę kupuję najlepszych zawodników ligi po to, aby osłabić przeciwników.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.