Problem w FM 2014 z YouTube

 Semir33 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.07.2014, 20:40    Pytanie
Witam,
Chciałbym połączyć, swoje konto YT z Football Managerem 2014. Wprowadzam wszystkie dane poprawnie lecz cały czas pokazuje mi, że wpisałem niepoprawne dane. Wie ktoś może jak rozwiązać ten problem? Jeżeli już był taki temat to poprosiłbym o wklejenie linka ponieważ sam nie znalazłem rozwiązania ;) Z góry dzięki :)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2014 12:08    #1
było coś takeigo na forum pisane że na YT masz podwójne logowanie czy coś, musisz przeszukać skarbnicę cmrev'a ;)

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2014 18:15    #2
Rozwiązanie Twojego problemu jest tutaj ---> klik

Ed. Sorry nie zerknąłem na datę pierwszego posta...

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 26.07.2014 o godz. 18:20

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2014 02:52    #3
Rozwiązanie z podwójnym logowaniem nie działa niestety u każdego, w tym u mnie. W kwietniu opisałem problem bardzo szczegółowo na forum SI, znalazło się też kilka osób w tej samej sytuacji. Niestety nie uzyskaliśmy odpowiedzi od SI.

Na ten moment wiem tylko, że problem leży po stronie SEGA, która odpowiada za YouTube'ową część FM-a i "nie jest priorytetem SI" rozwiązanie go. Więc jeśli te wszystkie googlowskie rozwiązania Wam nie pomogą, to niestety nikt na CM Rev tym bardziej. Przykro mi.
twitter.com/Ceyvol

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.