[FM14] Problem z modyfikacją budżetu

 aniz Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.01.2012
Skąd: Chojnice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.07.2014, 13:06    Pytanie
Witajcie,
mam spory problem z rozgrywką w FM 14. Gram Chojniczanką, awansowałem najpierw do ekstraklasy, wygrałem PP i grałem w Pucharze Europy. Dzięki 2 ostatnim sezonom na konto klubu wpadło sporo kasy, jednak jak nie przekłada się to na pozyskanie nowych zawodników... Otóż suwak modyfikacji budżetu jest nieaktywny. Na pensje wydaję ok. 1,1 mln, a mój budżet płacowy wynosi 2,2 mln, więc powinienem móc bez przeszkód go modyfikować. Tymczasem cały czas widnieje komunikat, że zarząd nie jest zainteresowany rozmową na temat modyfikacji budżetu. I w ten o to sposób nie mogę nawet ściągać graczy w ramach wolnego transferu (opłata dla agenta). Blokada modyfikacji klubowej kasy trwa dobre pół sezonu... :(

Ma ktoś pomysł z czego to może wynikać? Dodam, że jestem w trakcie dwóch inwestycji (rozbudowa baz treningowych i młodzieżowych). Do tego wydaje mi się, że za ostatni transfer jestem trochę pod kreską może z 400 tys. PLN (modyfikacja płac/transferów załatwiłaby problem) .

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.07.2014 15:30    #1
To być może po części sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie - z tego co kojarzę, w poprzednich FM-ach też się zdarzały tego typu babole. Chociaż na 100% nie odpowiem, to sugeruję, by poczekać do końca inwestycji. Jeśli nic się nie uda zrobićpo ich zakończeniu, to zachomikuj jak najszybciej jakiś stary zapis, bo być może trzeba się będzie mocno cofnąć w przeszłość, by naprawić błędy. Albo dać pod szlify FMRTE (tylko w ostateczności!).

 Herov Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2014 17:18    #2
Budżet transferowy musi być na plusie,aby móc zmodyfikować budżet.Jedyna opcja to poproszenie zarządu o dodatkowe fundusze i/lub sprzedaż graczy.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.