Chciany zawodnik w U-23

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2014, 00:32    Pytanie
Słuchajcie, pykam sobie w '13 i mam problem. Chcę powołać gracza, który z pochodzenia jest Argentyńczykiem, ale przez 5 lat gry w Hiszpanii nabył możliwość gry dla La Furja Roja. Chciałem, żeby grał dla swojego kraju pochodzenia, ale selekcjoner Argentyńczyków jest ślepym idiotą, który woli grać idiotycznym 4-5-1, czym marnuje większość potencjału ofensywnego kadry.
Wspomniany gracz zagrał na Olimpiadzie i od tego czasu znajduje się w kadrze U-23. Nadchodzi Puchar Konfederacji (gdzie jako Hiszpania zagram) i zbliża się czas wyboru zawodników. Gość znajduje się już na mojej liście krajowej, ale każda próba powołania go skutkuje głupim jak but komunikatem "Ricardo Ruiz już znajduje się w kadrze innej reprezentacji". No s**t, Sherlock. Próbowałem dodać swojego manago do Argentyny, coby gościa usunąć - bezskutecznie. Nie pomaga też dodanie selekcjonera Argentyny U-23 - okazuje się, że faceta nie można usunąć (!!) z kadry. Nie idzie go też powołać do pierwszego zespołu, po czym wyrzucić - odrzuca powołanie.

Kolejny wyśmienity przypadek, oddający rzeczywistość, czy jednak jest światełko w tunelu i jakaś nadzieja? Pozostało mi tylko FMRTE, czy jest jakiś sposób na ugryzienie tego crapu?

 Lucas. Partyzant

Postów: 608
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2014 13:46    #1
Ja miałem podobną sytuację, grając Polakami. Musisz poczekać albo do momentu, kiedy ów zawodnik nie dostanie powołania, albo kiedy 'wyrośnie' z kadry młodzieżowej. Osobiście, kiedy nadchodził taki moment, powoływałem takiego chłopaka i dawałem mu zagrać przynajmniej w końcówce. :P

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2014 15:00    #2
Oj, no to niezbyt dobre info. Kolejna olimpiada (mam rok 2025) będzie chyba za 3 lata in-game, jeśli się nie mylę. A wyrosnąć nie może, bo przecież w u-23 mogą być 3 zawodnicy ponad ten wiek. A kadra U-23 nie gra, bo nikt nie może (poza moją reprezentacją O.o) zaoferować jej sparingu. Także śmiechowo całkiem mocno.

To naprawdę jedyna możliwość? Może da się wykombinować tak, żeby wczytać poprzedni zapis (huehue), zmienić sparingpartnera na reprezentację olimpijską i wtedy go zwinąć?

Próbowałem wczytać poprzedni zapis, dodać się jako manago u-23, usunąć gościa z repry (nie da się, z dziwnego powodu?!). Do Hiszpanii cały czas jest info "jest w innej reprze", powołanie do Argentyny odrzuca i stwierdza, że Hiszpania to reprezentacja jego marzeń. FMRTE jedynym wyjściem?

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 05.07.2014 o godz. 15:12

 wietnam Partyzant

Postów: 75
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.07.2014 10:05    #3
Jedyny sposób to zrobić nowego gracza - selekcjoner Argentyny. Wywalić ZE SZTABU tego trenera u23 i ustawić siebie jako menadżera. Wtedy możesz nadzorować kadrę.

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.07.2014 13:08    #4
U-23 nie ma selekcjonera - tzn. był, wygrał Olimpiadę i odszedł. I teraz wakat pusty, nawet po dodaniu się nic się nie dzieje.

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.07.2014 13:21    #5
Ok, próbowałem wczytać poprzedni zapis (ostatni możliwy, z 30 marca). Gość ma już wtedy obywatelstwo hiszpańskie, więc nie chce być powoływany do Argentyńskiej repry. Ale nie można go też powołać do Hiszpańskiej kadry, bo komentarz jest ten sam, co poprzednio. Only FMRTE?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.