Trening i taktyka w FM

omega20 Proletariat

0
14.12.2004, 19:50    Pytanie
Czy sa juz wam znane jakies dobre rezymytreningowe szczegolnie chodzi mi tu o mlodziez oraz trening ktory najlepeij stosowac przerwie sezonu w CM 4 bylo to slynne NAJNAJNAJ :))) No i oczywiscie nie moze zabraknac pytania o jakas dobra taktyke ale taka juz sparwdzona i dobra :))) Dzieki za pomoc"___

omega20 Proletariat

0
15.12.2004 10:02    #1
a moglbys mi podac albo podac jaks strone gdzie trening najnajnaj jest rozpisany bo odkad pojawil sie FM CMa pozyczylem koledze i nie pamietam jak ten trening wygladal A i nie wiem czemu nie moge inportowac treningu najnajnaj do Fm a inne treningi np trening bobiego moglem Dziwne

Post pomocny

 Behemot Młody aktywista

Postów: 114
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.08.2004
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2004 11:52    #2
Reżim NAJNAJNAJ polega na pewnej sztuczce zawartej w pliku, a nie na rozpisie czynności - musisz więc ściągnąć plik (np. z adresu: http://www.fcmc.(...)ort=data) i załadować go w FM-ie. U mnie udaje się to bez problemu.

Post pomocny

 harry133 Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.02.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.03.2009 14:56    #3
Ja nie wiem jak ustawic taktyke na silniejsze zespoły na łatce 9.3.0 z każdym dostaje w dupe, gram Arsenalem, a skład mam super. Ze słabszymi zespołami nie mam problemu. Nie wiem jak zestawic zespoł na lepszych rywali.
Behemot ten link nie działa

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.03.2009 o godz. 14:56

Post pomocny

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.