Gdzie oni sa ? FM 2014

 wowo Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2014, 11:43    #1
Znalazlem taka strone z talentami i duzej wiekszosci nie ma w FM 2014 !
Dlaczego ich nie ma ?
Naprawde zeby takie talenty ominąć to szok !
Może jacyś fachowcy zrobią jakiś updete.

http://footballtalentscout.net/
Co jest

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2014 11:47    #2
A jakie masz zaznaczone ligi i bazę danych?

Spróbuj rozpocząć nową rozgrywkę i odpal np Eredivisie to zobaczysz czy są w bazie danych czy ich nie ma ( Ci co grają w klubach holenderskich).Niestety nie mam fm więc nie mogę Ci tego sprawdzić.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 18.06.2014 o godz. 11:48

"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 wowo Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2014 11:55    #3
Wlasnie gram Ajaxem patch najnowszy.
A po dugie to co ma za znaczenie jakie ligi zaznacze ?
Oni i tak powinni byc widoczni w bazie ,tak mi sie wydaje.
Jak moga być u Ciebie ,a u mnie nie ,nie rozumię!

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2014 12:38    #4
Oczywiście że wielkość wybranej bazy danych i ilość lig ma znaczenie,im mniejsza baza i mniej lig tym mniej piłkarzy - dlatego większość tych talentów nie ma w Twojej grze...Sprawdź w "dodaj usuń ligi" w dolnym prawym rogu ilu masz wybranych w przybliżeniu piłkarzy bo ja mam "przybliżona liczba piłkarzy: 170 tysięcy" i mam te talenty,wszystkich nie sprawdzałem ale wyrywkowo którego bym nie szukał to znalazłem...Pozdrawiam

P.S.Jak chcesz wybrane talenty to możesz ewentualnie poszukać w jakim gra klubie i przy wyborze nowej gry zaznaczyć tą ligę w jakiej gra,dużą bazę,a najlepiej dużą i niestandardową,zaznaczyć np. że wszyscy piłkarze np. narodowości brazylijskiej maja być w grze i wtedy będziesz miał talenty brazylijskie z tej listy tak samo zrób co do innych narodowości i lig - w ten sposób znajdziesz te talenty.
Im większa baza i większa ilość opcji w bazie niestandardowej tym większa liczba piłkarzy ale też wyższe wymagania dla komputera i wolniejsza rozgrywka samej gry...wiec trzeba wybierać optymalną dla swojego komputera ilość piłkarzy i najlepiej nie przekraczać zalecanej liczby piłkarzy przy wyborze lig w prawym dolnym rogu ekranu.

// Edytowano 7 razy, ostatni raz 18.06.2014 o godz. 12:50

 wowo Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2014 13:37    #5
Mam baze 125 tys i wyrywkowo to tez mam, ale niektorych ,a jak sprawdzisz po kolei to nie bedzie duzej wiekszości tych talentów

No nie stety nie ma ich to wielki bład tworcow FM-a Co jest

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.