Drużyny rezerw w ligach hiszpańskich

 chris000 Partyzant

Postów: 287
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.06.2014, 16:52    #1
Mam takie pytanko.
Gram sobie Las Palmas UD w Lidze Adelante.
Mam kilku zawodników, którzy nie mieszczą mi się w kadrze, ale NIKT nie chce mi ich ani kupić. Zostaje tylko wypożyczenie albo przeniesienie do klubu Las Palmas Atletico (mój zespół rezerw).
I właśnie tu tkwi moje pytanie.
Czy jeśli przesunę zawodników do tego zespołu rezerw to wciąż płacę im wynagrodzenie? Czy zespół rezerw jest na tyle niezależny, że płaci im je sam?
Bo pokazuje mi się (po przesunięciu) mniejsze wydatki na wynagrodzenie, ale Las Palmas Atletico to nie jest chyba oddzielny klub, tylko po prostu zespół rezerw, który gra w innej lidze.
Opłaca się ich tam przesuwać?
Czy lepiej wypożyczyć do innego zespołu, który pokryje wynagrodzenie niepotrzebnych zawodników?
Co polecacie?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.