Ekstraklasa po zmianie struktury

 Frangles Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2009
Skąd: Wadowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2014, 12:59    #1
Witam wszystkich, chciałem się podzielić moimi spostrzeżeniami dotyczącymi gry w ekstraklasie w FM14.
Przegrałem w sumie 12 sezonów, kilka razy udało mi się wygrać ligę drużyną z dolnej tabeli.
Mianowicie, te 30 meczy w fazie zasadniczej są prawie bezsensowne. Potrafiłem zmiażdżyć każdego w lidze, zbudować przewagę 15 pkt po 30 meczach, a i tak ledwo wygrywałem mistrza. Liga zrobiła się przez to dla mnie niegrywalna.
Ale co zauważyłem pozytywnego to część menadżerów, byłych piłkarzy, ma bardzo wysokie atrybuty trenerskie.
Myślę, że to powód, dla którego liga jest bardzo wyrównana, bo pomimo tego, że 2-3 razy byłem w grupie LM to kasy za dużo nie mam, a już na pewno nie inne kluby (oprócz Podbeskidzia, które przejął miliarder). Inne kluby robią dobre lub bardzo dobre transfery, pensje płacą też wysokie.
Co Wy o tym myślicie?

 lampard2 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2011
Skąd: kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2014 13:04    #2
Równiez popieram przedmówcę. Polska liga jest niegrywalna z kilku powodów. Pierwszy to to oczym kolega powiedział otóż,pomimo,że ma się kilka-kilkanaście pkt przewagi w rundzie play off zespół zaczyna grać tragicznie i nie jest to spostrzeżenie jednego sezonu. Druga sprawa to terminarz ,który przy grze w LM,PP i lidze powoduje,że rozgrywamy w ciągu 7 dni 4-5 meczy.

 K0ras Młody aktywista

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2014 19:32    #3
W fm'ach od 2006 do 2012 polska liga także była niegrywalna. Po 4-5 sezonach nie potrafiem przegrać meczu. Obecnie - liga jest bardzo ciekawa i dla mnie zmiany na plus.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution