Wysokie żądania finansowe

 Laionik Partyzant

Postów: 67
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.08.2007
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.05.2014, 15:23    Pytanie
Cześć, mam problem z negocjacjami w FM2014. Od samego początku gry żądania zawodników co do płacy w moim zespole są dużo wyższe niż w innych zespołach (Od samego początku negocjacji). Przykładem niedawna próba zakontraktowania 19-letniego Węgra: Ode mnie żądał około 900k euro rocznie a podpisał kontrakt z FC Kopenhagą o wysokości 350k euro rocznie... Jak można zaradzić problemom z wysokimi żądaniami?
Normalne jest, że zawodnik, który u siebie w klubie przedłuża kontrakt (chodzi mi o młodych zawodników) dostaje podwyżkę z 2k rocznie na 5k rocznie (MAKS), natomaist w trakcie negocjacji ze mną żąda około 500k

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2014 11:35    #1
A jakim grasz zespołem? Wiadomo jest, że jak grasz jakimś klubem mocnym to gościu będzie chciał więcej kasy.

A tak poza tym to problem jest już od kilku wersji fm, że gościu od Ciebie chce nie wiadomo jakiej kasy, po czym idzie do ogórków za pół darmo grać.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2014 13:01    #2
Powiem krótko i na temat - nie chce grać, to niech pucuje pałeczkę. Zawsze takich frajerów się pozbywam, mogę przymknąć oko, jeśli ktoś jest moim wychowankiem, albo gra od dawien dawna (8+ lat). W innym wypadku - nara bambusie, znajdę lepszych. Szkoda naginania zasad tylko po to, by trzymać ziomka cały czas u siebie - nadmiar forsy zbyt często rozleniwia, a gadanie o nowych kontraktach mnie irytuje :D

 Laionik Partyzant

Postów: 67
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.08.2007
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2014 14:18    #3
Gram Lechem Poznań. Chodzi mi głównie właśnie o transfery młodych zawodników (preferuje młode zespoły).

 sanki88 Partyzant

Postów: 125
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.06.2014 21:17    #4
[quote="Falcon"]A jakim grasz zespołem? Wiadomo jest, że jak grasz jakimś klubem mocnym to gościu będzie chciał więcej kasy.

A tak poza tym to problem jest już od kilku wersji fm, że gościu od Ciebie chce nie wiadomo jakiej kasy, po czym idzie do ogórków za pół darmo grać.[/quote]

A mnie się wydaje, że na odwrót. Im słabsza liga i zespół o mniejszej reputacji, tym piłkarz o już jakiejś tam uznanej reputacji "robi większą łaskę" że chce przyjść, więc chce więcej kasy. A znowu piłkarz o niskiej reputacji przyjmie jakikolwiek kontrakt z silnego klubu z pocałowaniem ręki. Przynajmniej u siebie zauważyłem taką prawidłowość. Swoją drogą system reputacji jest skopany na maxa, są juniorzy nadający się do kopania ziemniaków, nie mają szans na grę ani nawet na nowy kontrakt w obecnym klubie ze względu na niskie umiejętności i potencjał, ale do niższej ligi, gdzie nawet nie byliby kluczowymi zawodnikami nie przejdą bo mają za wysoką reputację.

 Berny Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2011
Skąd: Latających Noży
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.06.2014 10:47    #5
Oczywiście,że tak.

Im mocniejszy zespół,tym mniej kasy może zapłacić.

Im słabsza drużna z gorszej ligi,tym płacić musi więcej.

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.06.2014 23:39    #6
Nie do końca - jak jest klub bardzo bogaty i z kosmiczną reputacją, to każdy na wejściu szczeka takie kwoty, że ręce chcą opaść. A co najlepsze - czasem zdarza się, że taki bambus idzie do innego zespołu (bo nie będę robił komina płacowego dla 18-21-letniego leszcza). Gra może troche więcej niż w moim zespole (grałby), ale kasuje np. 2x mniej. Da sie? Da się, tylko że ta gra jest tak spieprzona, że pewne aspekty powodują odmienne stany niegrywalności, złości i nicości.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.