Jak przekazać piłkarzom żeby grali na czas?

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.05.2014, 14:43    Pytanie
Jak w temacie co zrobić aby moi piłkarze grali na czas lub w razie potrzeby się spieszyli?
W FM 2013 był do tego suwak "gra na czas" i w miarę to spełniało swoją rolę,w tej odsłonie nie ma takiej opcji niestety i jak dla mnie jest to bardzo duży błąd.Ma ktoś z Was jakiś pomysł który to rozwiązuje?

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.05.2014, 14:44

 elmoro Partyzant

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2010
Skąd: K-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.05.2014 14:49    #1
Znacznie niższe tempo + utrzymanie piłki + krótsze podania + węższe pole gry = gra na czas. Dodatkowo można zmienić mentalność na defensywną, albo w skrajnym przypadku powstrzymywanie.

Użytkownik uznał post za pomocny

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.05.2014 19:00    #2
Ok,ale to i tak nie jest to samo co w FM 2013 przesuniecie suwaka na "gra na czas" na zawsze wtedy np. gdy w doliczonym czasie jest aut to zawodnik zwleka z wybiciem piłki albo bramkarz z wznowieniem itp...jakieś inne pomysły?
Często mam w grze tak że przegrywam 0-1 jest mój aut, doliczony czas gry a zawodnik mój czai się tak jakby grał na czas zamiast wyrzucić piłkę do najbliższego gracza - nadmieniam że ma taka możliwość - w innej wersji np. 2013 przesuwałem suwak na "gra na czas" na nigdy i przy następnym aucie już się nie zastanawiał tylko natychmiast wyrzucał piłkę do najbliższego kolegi aby szybko wprowadzić ją do gry i nie tracić czasu...tak samo z podaniami gdy suwak był na "gra na czas" na nigdy to podawali natychmiast nie bawiąc się.W FM 14 przegrywam 0-1 doliczony czas gry a oni się czają z wyrzutem z autu czy podaniem...najbardziej jest to właśnie widoczne w doliczonym czasie gry - jak to zmienić w FM 14.3.1?

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 13.05.2014 o godz. 19:05

Użytkownik uznał post za pomocny

 sanki88 Partyzant

Postów: 125
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.05.2014 21:48    #3
Jest gra na czas, ale trzeba zmienić ustawienie na defensywne lub powstrzymywanie. Wtedy w poleceniach zespołowych pokaże Ci się właśnie opcja "gra na czas". Jeśli ustawisz mentalność na szarżę to w poleceniach pokaże się "graj na większym ryzyku". Oprócz tego można to modyfikować stylem podań, tempem gry i innymi poleceniami- tak jak już wspomniał elmoro.

Użytkownik uznał post za pomocny

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.05.2014 11:15    #4
z autami nie ma tak że ustawiasz czy chcesz szybkie wyrzuty czy długie a może dokładne? Coś podobnego do tego było w "13" w ustawieniach przemeczowych.

Użytkownik uznał post za pomocny

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.05.2014 13:57    #5
Ok dziękuję trochę mi pomogliście - zobaczę jak to będzie w praktyce wyglądało i w razie czego napisze.Jak macie jeszcze jakieś pomysły na temat tego zagadnienia to piszcie.Pozdrawiam

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.