Schodzący napastnicy

 boo68 Partyzant

Postów: 31
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.04.2014, 11:17    #1
Witam!
Potrzebuję pomocy. Chciałbym pograć ze schodzącymi napastnikami ustawionymi jako OPL i OPP, ale za cholerę nie mogę wycisnąć z nich tego czego oczekuje (czyt. sytuacji i bramek). Myślałem głównie o formacji 4-5-1 (4 obronćow w linii, DP +2xPŚ, OPP+OPL i N). Jak poustawiać instrukcje dla zespołu i indywidualne żeby to faktycznie wyglądało tak, że schodzą oni z piłką do środka, strzelają bramki i tworzą sami sobie bądź innym zawodnikom sytuacje (drugiemu na skrzydle albo napastnikowi)? Próbowałem różnych wariantów, ale nigdy nie wychodziło to jak chciałem. Chciałem ustawić coś takiego jako alternatywną taktykę, ale cóż, nie idzie mi zrobienie tej taktyki.
Wszelkie rady/pomoc bardzo mile widziana.

Gram w FMa 2014.

 Mefju Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.02.2014
Skąd: Ciechanów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2014 01:07    #2
Zawęź pole, szukaj gry, więcej bezpośrednich podań ja bym to tak ustawił plus napastnika jakos klasyczną 10/fałszywą 9/cofniętego napastnika tak, żeby cofał się i wyciągał obrońców robiąc miejsce ścinającym ze skrzydła zawodnikom.

 parachutes Młody aktywista

Postów: 986
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2005
Skąd: Lublin, Poznań, Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2014 09:32    #3
tak jak kolega wyżej pisze - zawęzić pole gry i zmusić obronę przeciwnika do wyjść, kreatywny pomocnik zrobi swoje :)
-Why is 6 afraid of 7? - Because 7 8 9.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.