Dyskusja odnosnie gry fm2014

 Sami212 Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.04.2014, 14:39    #1
Witam chciałbym sie podzielic z Wami odnosnie gry fm2014. Generalnie ciezko jest zrobic tak aby polecenia dla zawodnikow czy tez drużyny zadzialaly. Zauważylem tez taka rzecz ze gdy zespolowi ustawi sie gra na dystans czy tez indywidualnemu zawodnikowi to caly zespol gra lepiej i stwarza sytuacje ale traci tez bramki nie ma przytrzymania pilki jakiejs proby jej rozegrania. Chce tez grac wrzutkami w pole karne chodzi mi o bocznych obroncow ale tez nie sluchaja polecen. Wedlug mnie w fm2012 super dzialay polecenia i tam mozna bylo ustawic zespol pod kazdy element

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2014 09:19    #2
w żadnym FMie polecenia nie działały prawidłowo, może działały lepiej ale tak jakbysmy sobie tego życzyli to na pewno nie ;)

 Prodigy666 Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.01.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2014 13:17    #3
Nie wiem czy śmiac się czy płakac ale ta gra jest pozbawiona logiki. Ciągle moi obrońcy się źle ustawiali, piłka przelatywała nad ich głowami, dopadał napastnik - gol, teraz w moim Rennes mam na stoperze dwóch wychowanków, jeden 197 cm drugi 196. ANI RAZU przez 3 sezony, a gram każdy mecz, nie zdarzył mi się taki błąd obrońców, mają po 21 lat, ustawianie, przewidywanie po 11, decyzje, koncentracja po 11-12, odbiór 12-13, wychodzi na to,że liczy się tylko i wyłącznie wzrost, byle szrot sięgnie taką piłkę, która normalnie to przelatywała nad głowami moich stoperów i nie ważne czy był to Zouma czy Varane, to po prost śmiech ...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.