Jeśli oglądasz kariery z FM'a na YT...

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.04.2014, 10:55    #1
Siema, wpadłem ostatnio na pewien pomysł, nie wiem czy dobry (i pewnie upadnie po tygodniu, ale spróbować nic nie zaszkodzi) na stworzenie małego sajtu na fb gdzie wrzucać będę i podsumowywał tygodniowe materiały wrzucane przez karierowiczów. Więc jeśli obok manifestów, lubisz oglądać, kariery prowadzone przez graczy na yt, kliknij w to https://www.faceb(...)20949974 a wszystko będziesz mieć w jednym miejscu :) A jak nie, to nie :) Zrozumiem.

 Lukkas10 Partyzant

Postów: 770
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.04.2014 12:22    #2
Hmmm... tylko dlaczego nazwałeś tę stronę na pejsbuku "FMPrzewoźnik"? XD
JEŚLI ZNUDZIŁY CI SIĘ STROJE TWOJEJ DRUŻYNY W FMie, TO ZAPRASZAM TUTAJ!
http:(...)013.html

wzór na zamówienie znajdziesz tutaj:
http:(...)770.html

 Lucas. Partyzant

Postów: 608
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.04.2014 12:26    #3
Jak już chcesz używać angielskich słówek, to rób to poprawnie, carrier oznacza nic innego jak przewoźnik, co jest kompletnie pozbawione sensu. Jeżeli chcesz użyć słowa kariera, to w j. angielskim jest to career.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 16.04.2014 o godz. 12:27

 sqter Partyzant

Postów: 183
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2012
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.04.2014 13:08    #4
ale wtopa :)

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.04.2014 19:23    #5
Ale łby, jak to specjalnie jest :D Od liczby mnogiej, dopełniacz kogo czego - karier. To było zajęte więc wjebałem ,C' zamiast ,K'. Career nawet nie brałem pod uwagę.

 bini Partyzant

Postów: 248
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2009
Skąd: Dzierżoniów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2014 11:28    #6
Absurdalne tłumaczenie, bo:

-FMKarier nie jest zajęte
-w ogóle niby dlaczego Karier a nie Kariery? (tak by miało to jakikolwiek sens)
-skoro zmieniasz K na C to skąd podwójne R?

Nie lepiej przyznać się do pomyłki? Szczególnie, że nazwę profilu można jeszcze zmienić.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.04.2014 o godz. 11:32

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2014 18:54    #7
Nic nie będę zmieniać bo nazwa kanału się wzięła od nazwy którą mam na YT, a tam była zajęta. Nie było żadnej pomyłki, z angielskiego byłem zawsze co najmniej dobry, i nie zamierzam się czerwienić przed bandą gównoznawców którzy wylewają swe mądrości. Carrier mi się podobało i ładnie współgrało przy dwóch, większych literach. Analogicznie skoro: FMCareer było bloknięte to nie wybrałem FMKarrier (bo wygląda to słabo) tylko zamieniłem K na C i dodałem r dla uroku ; ) Nawet jeśli byłaby to prawda i rzeczywiście popełniłem błąd, to nie widzę tutaj powodu żeby nazywać tej sytuacji ,wtopą' nazwa jest taka i taka zostanie. Choćby nawet to miało sens w języku hebrajskim.

Albo inaczej, bo w internecie nie wygrasz.

NAZWA KANAŁU POWSTAŁA W WYNIKU POŁĄCZENIA DWÓCH SŁÓW - CARRERA i KARIERA. Pozdrawiam!

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.04.2014 o godz. 18:56

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.