Słupki i poprzeczki

 Biciuwalikoń Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.04.2014, 18:09    #1
Mam problem z nadmiernym trafianiem przez moich zawodników w słupki i poprzeczki, strasznie mnie to irytowało i wreszcie w 4 sezonie, gdzie mam początek marca obejrzałem sobie spotkania z tego sezonu i policzyłem ile razy moi gracze zamiast do siatki trafiali w obramowanie. Wyszło mi... CZTERDZIEŚCI SIEDEM takich uderzeń. Też tak macie?

 Bartg90 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.04.2014 18:40    #2
Często przy rzutach wolnych. Akcje przeważnie kończą sie strzałami "Bogu w okno".

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.04.2014 14:47    #3
Wszystko zależy od umiejętności grajka - dobry wykonawca rzutów wolnych to skarb w 2014. Gram ostatnio Tottenhamem i tacy Lamela albo Sigurdson moim zdaniem trafiają 7 z 10 prób (takie mam wrażenie, nigdy tego nie sprawdzałem i nie wiem czy w ogóle się da).
Co do zwykłch sytuacji bramkowych to też nie mam z tym problemów, są mecze kiedy nie dość, że przegrywam z beniaminkiem 0:1 to jeszcze moi zawodnicy walą po obramowaniu aż huczy - ale czy i w prawdziwym życiu nie ma takich spotkań?

Wydaje mi się, że 2 scenariusze są możliwe - zapominamy, że silnik meczowy jest tylko wizualną prezentacją algorytmów i nie przekłada sytuacji 1:1 - z algorytmu wyszło, że napastnik minimalnie przestrzelił a najbliższą wizualizacją tego jaką silnik ma do wykorzystania jest poprzeczka.

Ew. twoi skrzydłowi albo napastnicy (jeśli grasz w wariancie z 2 lub więcej N) nie mają nóg przeciwstawnych do skrzydeł na których grają. Czyli na przykład lewy skrzydłowy jest lewonożny, a prawy napastnik z pary prawonożny. Wydaje mi się, że wtedy większość strzałów leci na krótki słupek, po ostrym kącie - wtedy nie chcą uderzyć w bramkarza łatwo stuknąć w słupek.

I od 2 wariantu zacząłbym kontrolę. Jeśli nie jest tak jak piszę to zwyczajnie masz pecha lub też tak bywa - pirata bez aktualizacji (nikogo nie oskarżam).

ps. częściej trafiam w słupek w fifie niż fmie D:

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.04.2014 o godz. 14:48

 Kolazontha Zrzędliwy Tetryk

Postów: 1039
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.04.2014 15:05    #4
Top 10 Double Woodwork Hits - w realnym świecie słupki i poprzeczki też potrafią zaskakiwać :) (i to tylko na przykładzie jednej ligi)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.04.2014 o godz. 15:06

You know, we are sitting here, you and I, like a couple of regular fellas. You do what you do, and I do what I gotta do

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.04.2014 15:11    #5
[quote="Kolazontha"]Top 10 Double Woodwork Hits - w realnym świecie słupki i poprzeczki też potrafią zaskakiwać :) (i to tylko na przykładzie jednej ligi)[/quote]

"na przestrzeni dziesiatek lat..." zapomniales dopisac, nie ma za co ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution