O co chodzi?

 Mifune85 Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2014
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2014 13:57    #31
Czy jest taka możliwość , aby ustawić opcję, że nie zostane zwolniony?Na 20 zespołów nigdy nie dograłem jeszcze sezonu do końca bo zawsze jestem zwalniany. Bez wględu na to czy gram silnym czy słabym zespołem. Nawet jak do pewnego momentu idzie mi dobrze to zawsze przychodzi ten sam schemat-6-7 porażek z rzędu i zwolnienie. Muszę się przyznać, że najpierw ściągnąłem piracką wersję bo chciałem sprawdzić czy jest warto wydać pieniądze na tą grę. Teraz jestem pewien, że zdecydowanie nie warto bo zawsze jest ten sam schemat i odechciewa mi się grać. Gdyby nie to, że się uparłem to dawno rzuciłbym już tą grę w kąt. Czy jest jakaś różnica pomiędzy graniem w pełną wersję a trybem classic?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.