Fikcyjne nazwiska

 augustowski80 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2012
Skąd: Świdnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2014, 22:13    Pytanie
dziś dostałem świeżutką grę FM 2014, zainstalowałem, odpalam, wybieram naszą ukochaną ligę, załadowała i ... nie mogę jej wybrać, w nagrodę mam do wyboru 4 reprezentacje, a najgorsze, że wszystkie nazwiska piłkarzy są fikcyjne jakieś sugestie ? proszę o pomoc bo nie wiem czy muszę jakieś aktualizacje pobrać czy co ?

wersja gry to 14.3.0

chciałbym zaznaczyć, że jak odpalam tryb gry gdzie są różnego typy wyzwania to wszystko działa prawidłowo ...
bardzo proszę o pomoc :/

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2014 11:19    #1
[quote]wybieram naszą ukochaną ligę, załadowała i ... nie mogę jej wybrać[/quote]
Nie za bardzo rozumiem :D Może jakiś screen by lepiej pokazał w jakiej sytuacji się znajdujesz.

W opcjach, podczas wybierania lig itp. masz opcję typu - "Używaj wygenerowanych piłkarzy". Może masz ją zaznaczoną?
.

 Gigliati Partyzant

Postów: 111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.12.2012
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2014 13:16    #2
Kup oryginał i więcej się nie chwal publicznie, że jesteś złodziejem i okradasz twórców,bo te twoje problemy to wynikają z tego, że masz pirata. Jeszcze śmiesz prosić o pomoc:D. Nie powiem, odważny jesteś. 1,5 roku jesteś na forum i dalej nie wiesz, że tutaj piratów się nie toleruje i im nie pomaga? Ciekaw jestem czy to głupota wrodzona czy nabyta.

 Evix Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2013
Skąd: Wodzisław Śląski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2014 18:45    #3
Gigliati Problem z fikcyjnymi nazwiskami już dawno dawno temu został przez piraty naprawione. Napisał "dziś dostałem świeżutką grę FM 2014" czyli tutaj kłania się czytanie ze zrozumieniem i chociaż tego PRZECZYTANIE;)

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2014 21:03    #4
dokladnie, nie jeden gracz juz o tym pisal i w sumie to sie nie dziwie, ze sa takie bledy. ja bym sie zastanowil kto tu kogo okrada... ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.